• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

White Angel Moda Evi

Adres :

Barış Mah. Akasya Sok. Arda Apt. No: 23 Kat: 1 İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tetyana Gençağa - Melisa Gençağa

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (538) 726 79 75

Whatsapp 2:

0 (535) 248 53 23

Genç kızlarımızın ve tüm kadınların hayallerini süsleyen gelinlik ve gece elbisesi modelleriyle çok beğenilen firmamız White Angel Moda Evi birmilyonnokta.com un üyesidir. Pendik giyim sektörü ilçedeki nüfus kabalağına bağlı olarak oldukça büyüme ve gelişme göstermiştir. Siz değerli müşterilerimiz için firmamızın sunduğu hizmetler; nişanlık, gelinlik, kına gecesi kıyafetleri, özel tasarımlı bindallılar, özel dikim nişanlık ve gelinlikler, yine özel tasarım kaftan modelleri ve türban tasarımı olarak sayabiliriz.

Firmamızda dikilen tüm kıyafetler için özel kumaş ve malzemeler kullanılmaktadır, ayrıca müşterilerimizin özellikle istediği kumaş çeşitleri varsa bu konuda da destek olunmaktadır. Sizlerin en güzel günlerinize diktiğimiz birbirinden muhteşem gelinlik ve gece kıyafetlerimizle şahit olmaktayız. Firma çalışanlarımızın her biri el işçiliği emeği vermiş, yılların tecrübesine sahip, müşterilerin ihtiyacına ve beğenisini anlayıp analiz edebilen işinin ehli kişilerdir.

Firmamız sektöre yıllarca hizmet vermiştir. Emeklerinin karşılığını müşterilerimizin güvenini kazanarak almıştır. Sektörde öncü firma olarak anılan firmamız her zaman müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunma odaklı yaklaşımları ile takdirleri kazanmıştır. Firmamız sunduğu hizmetlerin fiyatları ile müşterilerimizi hiç üzmeyen uygun fiyat politikaları ile de tercih edilen bir olmuştur. Bizlere her zaman whatsapp hatlarımızdan ulaşarak ya da firmamızı ziyaret ederek geniş yelpazeli gelinlik ve gece kıyafeti çeşitliliğimizi görebilirsiniz. Özel olarak dikilmesini istediğiniz modeller varsa becerikli ekip arkadaşlarımız bu konuda da sizleri memnun edecektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler