• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yağ Market

Adres :

75.yıl Mahallesi 5335 Sokak 58/a Yunusemre Manisa Manisa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Buldan

E-Posta Adresi :

yagmarket45@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 150 36 48

Whatsapp 2:

0 (538) 568 29 83

Manisa otomotiv sektörüne adım attığımız ilk günden beri profesyonel şekilde hizmet vermekteyiz. Firmamız kaliteden ödün vermeden adım atıyor ve daima başarıyı gözetiyor. Siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetlerin sınırı bulunmamaktadır. Daima hizmette kalite ve çeşitliliği ön planda tuttuk, bulunduğumuz noktaya da bu şekilde geldik. Ekibimizde yer alan profesyonel ekip arkadaşlarımız sayesinde sıfır hata ile çalışmalarımızı sonlandırdık. Hiçbir müşterimizden olumsuz geri dönüş veya yorum almadık. Bizim için işimizi kusursuz yapmak son derece önemlidir.

Otomotiv sektöründe pek çok firma olmasına rağmen biz kendimize rakip olarak kimseyi görmüyoruz. Sektör içerisinde ki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ediyoruz, sadece yakından takip etmekle kalmıyor ve başarılı şekilde işimizde de uyguluyoruz. Yaptığımız işte teknolojinin faydası inkâr edilemez. Bu nedenle teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek yaptığımız işlerde uyguluyor ve zamandan tasarruf sağlıyoruz. Ayrıca kalite seviyemizi de her geçen gün biraz daha arttırmış oluyoruz.

Otomotiv firması olarak yağ servisi, yağ değişimi, oto yedek parça, araç bakımı, antifriz değişimi gibi daha pek çok hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimiz hatasız ve kısa süre zarfında gerçekleştirilmektedir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için elimizden gelen en iyi hizmeti veriyoruz. Başarılı, güvenilir ve asla kaliteden ödün vermeyen firmamız ile sektörün öncüsü olma yolunda hızla ilerliyoruz. Sizler de kaliteli ve güvenilir hizmet talebinde bulunmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR