• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yagmir Yapı Market

Adres :

Yeni Mah. Cumhuriyet Cad. No: 13 Denizli » Tavas

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Balık

E-Posta Adresi :

balikmurat681@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 033 53 70

Whatsapp 2:

0 (538) 276 39 25

Whatsapp 3:

0 (554) 814 14 68

Denizli yapı malzemeleri ve hırdavat sektöründe müşterilerine hizmet veren Yagmir Yapı Market kurumsal işletmelere kendilerini, ürünlerini ve hizmetlerini daha büyük kitlelere ulaştırmak ve yeni ticaret fırsatları amacıyla faaliyet gösteren dijital katalog birmilyonnokta.com platformunun en fazla dikkat çeken kullanıcılarından biridir. Müşterilerine inşaat, bakım, onarım ve kişisel projeler için ihtiyaç duyacakları her türlü malzeme, ürün, parça, eklenti konusunda hizmet veren işletme, hırdavat konusunda da geniş bir ürün listesi sunmaktadır.

Ülkemizde en hızlı gelişen sektörlerden biri olan inşaat sektörünün malzeme ve donanım ihtiyacı da gün be gün artmaktadır. Bu arzı karşılamak adına ülkenin en bilinen ve kaliteli ürünlerini üreten işletmelerin temsilciliğini gerçekleştiren Yagmir Yapı Market kaliteli ve uzun ömürlü binaların inşası için gereken her türlü malzemenin bulunabileceği Denizli’deki az sayıdaki işletmeden biri olarak dikkat çekmektedir.

Farklı fikirlerin ve tasarım yayılmasını sağlayan internet sayesinde büyük bir atılım sergileyen “kendin yap” uygulamaları ve kişisel projeler için de hırdavat bölümünde çok büyük bir seçki sunan işletme, kendi işini kendi halletmeyen seven müşterilerine her türlü teknik imkânı sağlayabilmektedir.

İnşaat malzemesi ve hırdavat satışının yanı sıra kendi montaj ve tamirat ekiplerine sahip olan işletme hem sattığı ürünlerin montajı konusunda hem de farklı arıza ve kırılma, bozulma durumlarında müşterilerine eğitimli ve tecrübeli tamir tadilat hizmeti de sunmaktadır. A’dan Z’ye müşterilerine yapı konusunda her türlü hizmeti veren Yagmir Yapı Market, Tavas’da müşterilerine kapılarını açmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR