• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yağmur Oto Aksesuar %ses Sistemi%lastik

Adres :

Keykubat Mah. Derin Kuyu Cad.no: 122 Melikgazi Kayseri Kayseri » Melikgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Yağmur

E-Posta Adresi :

yasiny@live.dk

Whatsapp 1:

0 (505) 975 04 36

Whatsapp 2:

0 (505) 975 04 36

Kayseri oto aksesuar ve modifiye olarak otomobil sektöründe müşteri odaklı ilkemiz ve hizmet kalitemizle otomobillerinizi en donanımlı hale getirmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini en önemli ilkelerimizden birisi olarak kabul ettiğimiz için yıllardır otomotiv sektöründe sürdürdüğümüz çalışmalarımızla kararlı ve emin adımlarla ilerliyoruz.

Oto aksesuar olarak bizlerden kolayca ve kaliteli bir şekilde temin edebileceğiniz hizmetlerimiz arasında otomobil aksesuar satışı ve modifiye hizmetleri, periyodik araç bakım onarımı, oto ses sistemleri, oto tamir bakım servisidir. Ayrıca oto ses sistemleri, yağ değişimi, lastik tamiri ve değişimi, bilgisayarlı arıza tespiti, fren tamiri ve değişimi, akü değişimi gibi otomotiv hizmetine dair daha pek çok hizmete kolayca ulaşabileceksiniz.

Değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmek adına firmamız sizler için otomotiv sektöründe meydana gelen her türlü yeniliklerin takipçisi konumunda yer alıyoruz. En son teknolojilerden haberdar olarak ve bu teknolojileri de müşterilerimize en uygun tarzda sunarak rakiplerimiz arasında öne çımaya ve adından söz ettiren bir firma olmaya devam ediyoruz. Bünyemizde çalıştırdığımız personelimizin eğitim ve tecrübesine değer veriyoruz, bu yüzden onları titizlikle yetiştiriyoruz. Sizlere en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunabilmek adına müşteri odaklı çalışmaya ve müşteri talepleri doğrultusunda hizmet vermeye gayret gösteriyoruz. Otomobilinizin bakımı, onarımı ve sizleri yarı yolda bırakmaması için gerekli hizmeti güler yüzlü personelimizle sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Bizlere sosyal medya hesaplarımız üzerinden, iletişim numaralarımızdan ve internet adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR