• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yakacık Susam Sokağı Anaokulu

Adres :

Hürriyet Mah. Turna Sok. No: 14 Yakacık İstanbul » Kartal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sibel Coşkun

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yakacik.susamsokagi@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (551) 990 10 00

Whatsapp 2:

0 (530) 897 20 78

Yakacık Susam Sokağı Anaokulu’muz olarak artık bizler de www.birmilyonnokta.co sitesi içerisinde yerimizi aldık. Geleceğimizin ışıkları olan, bizlerin de umut ışıkları olan minik arkadaşlarımız için yürüdükleri yolları aydınlatabilmek, bu yollardan yalnız yürümemelerini sağlayabilmek amacı ile çıktığımız bu yolda aynı düşünceler ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

İstanbul eğitim sektörü içerisinde hizmet vermeye devam eden anaokulumuz hem eğlenceli hem de eğitici yollarla eğitim veren okulumuz her zaman miniklerimizin yanında olmaktan dolayı son derece mutluyuz. Deneyimli, alanında uzman, işini severek ve titizlik içerisinde yapan, öğretmeyi aynı zamanda kendini geliştirmeyi seven eğitmen kadromuz ile miniklerimizin eğitim serüvenine başlangıçlarında yanındayız.

Eğitim hayatlarının en birinci basamağı olan anaokulları içerisinde yer alan Yakacık Susam Sokağı Anaokulu’muzda öğrencilerimize hem eğlenmeleri hem de eğlenirken de öğrenmelerini sağlayabilecek, sosyalleşebilecekleri, paylaşmayı öğrenebilecekleri bir ortamı sunmaya çalışıyoruz.

İstanbul’un Kartal ilçesinde yer alan okulumuzda birbirinden farklı aktivitelerimiz ile de birlikte zaman geçirmenin mutluluğunu yaşatabilmeyi, eğitimi daha eğlenceli hale getirebilmeyi ve en kalıcı öğrenme olan görsel öğrenmeyi öğrencilerimize aşılayabilmeyi amaçlıyoruz.

Hijyen konusunda en ufak ihmale bile yer verilmeyen kurumumuzda her bir alanımız çocuklarımız için özenle temizlenmekte ve eğitime hazır hale getirilmektedir. Kurumumuz ve eğitim anlayışımız ile ilgili aklınıza takılan ya da öğrenmek istediğiniz konuları dilerseniz kurumumuza gelerek dilerseniz de telefon üzerinden bizlere ulaşarak giderebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR