• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yakamoz Koltuk Yıkama

Adres :

Kılınçarslan Mahallesi Feryadi Sokak No: 11 Daire: 22 Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Şahin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yakamozkoltukyikama@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 656 40 50

Birmilyonnokta.com üyesi olan Yakamoz Koltuk Yıkama, güvenilir hizmetin adresidir. Ev ve işyerleri başta olmak üzere çeşitli alanlarda kullanılan koltuklar zamanla kirlenmeye başlar. Koltukların kirlenmesi ise koltuğun eski bir görünüme sahip olmasına neden olur. Geçmişten günümüze koltuk kullanımında pek çok yenilik yapılmıştır. Özellikle koltuk kumaşlarında farklılıklar yapılmıştır. Günümüzde farklı kumaşlardan üretilen koltuklar kullanıma sunulmaktadır.

Koltuk kumaşı farklılık gösterdiği gibi koltuğun temizlemesi de farklılık göstermektedir. Çünkü her kumaşın kendine özel temizleme tekniği bulunmaktadır. Kumaş özellikleri farklılık gösterdiği gibi kumaşın kullanımı, kumaşın temizlemesi ve kullanım ömrü de değişebilir. Eğer koltuklar doğru yöntemle temizlenmezse kullanım ömrü kısalır. Koltukların temizliği evde yapılabilir. Evde yapılan koltuk temizliği ise her zaman etkili çözüm sunmaz. Koltuk yüzeyinin derinlemesine temizlenmesi, lekelerin çıkması ve koltuk yüzeyinin zarar görmemesi için uzman ekipten yardım almak önemlidir. Bizler Konya temizlik sektöründe hizmet vermekteyiz. Bilgi ve birikim sahibi ekibimizle işimizi büyük bir özenle yapıyoruz.

Koltuk temizliği alanında verdiğimiz hizmet doğrultusunda özel kimyasallar kullanıyoruz. Kullandığımız kimyasallar sayesinde koltuklara herhangi bir zarar vermeden derinlemesine temizliyoruz. Koltuk temizliği işlemi kısa sürede tamamlanıyor. Özel geliştirilmiş makineler sayesinde temizleme işlemini kolaylıkla yapıyoruz. Temizleme işleminin ardından koltukların renginde gözle görülür bir değişim oluyor. Artık daha temiz ve kullanıma uygun koltuklar evlerde yerini alıyor. Verdiğimiz yıkama hizmeti uygun fiyata yapılıyor. Sizler de firmamızla iletişime geçerek çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler