• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yalova Akıl ve Zeka Oyunları Kulübü

Adres :

Rüstem Paşa Mahallesi İsmet Acar Caddesi Öncü Sokak No: 3/2 Yalova Merkez Yalova » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Güner

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

omerguner0877@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 804 98 05

Whatsapp 2:

0 (531) 241 76 67

Çocuklarımız bizler için büyük bir değer sahip olan ve geleceğimizi emanet etiğimiz yarınlarımızdır. Bu yüzden onların bilinçli ve gelişime açık bir şekilde eğitilmesi, toplama yaralı bir birey haline gelmesi ve olaylara karşı pratik çözümler üretebilmesi için profesyonel eğitimcilerden destek alması gereklidir. Bu eğitimin verimli olması için ise çocuğa anlatım şeklinin çocuğun anlayacağı bir şekilde aktarılması elde edilecek başarıyı direk etkilemektedir. Bizler Yalova Akıl ve Zekâ Oyunları Kulübü olarak sizlerin çocuklarına profesyonel ve verimliliği yüksek, zekâ geliştirici aktiviteler yaptırmaktayız.

Yalova Akıl ve Zekâ Oyunları Kulübü olarak Yalova ilinin merkezinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyan verdiğimiz kaliteli, profesyonel, gelişimci ve eğitim odaklı hizmetler neticesinde Yalova eğitim alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumumuzun korunması ve geliştirilerek daha yüksek standartlı hizmetler sunulması için bizler gerekli olan çabaları göstermekteyiz.

Kulübümüzde çocukların analitik zekâlarının ortaya çıkarılması, olaylara farklı açılardan bakabilmesi, zekâ elişim hızlarının arttırılması ve sosyal bir ortamda grup aktivitelerine açık hale getirilmeleri için bizler gerekli olan eğitimleri vermekteyiz. Bu eğitimleri verirken her çocuğumuza anlayabileceği bir şekilde anlatmakta ve eğitimlerinde tek tek ilgi göstermekteyiz. Tüm bu hizmetlerimizi profesyonel eğitmenlerimiz ile sizlere sağlamaktayız. Sizlerde çocuklarınızın daha iyi bir geleceğe sahip olmasını istiyorsanız bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR