• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yalvaç Fırın Han

Adres :

Orta Mahalle Yaşar Uçar Caddesi No: 34/b Serik Antalya(tahtakale Karşısı) Antalya » Serik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Keklikoğlu

E-Posta Adresi :

firinhan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 238 78 42

Adana böreği, kahvaltı mekanı, bayram baklavası siparişi, pasta ve pastane merkezi olarak hizmet sunan firmamız elinden geleni yaparak sizlere daha kaliteli hizmetler sunmaya devam etmektedir. Özel günleriniz için özel siparişlerde bulunuyoruz ve sizler için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Antalya pasta ve pastane sektöründe sunduğumuz hizmetlerimizle katma değer oluşturmaya devam ediyor ve siz kıymetli müşterilerimiz için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Sizler için en farklı deneyimleri ortaya koymaya çalışmaktayız.

Güven ve saygı prensipleri ile elinden gelenin en iyisini yapmaya devam eden firmamız sizler için yeni deneyimler sunmaktadır. Sahip olduğumuz ürünleri daha sağlıklı bir şekilde tüketebilmeniz için elimizden geleni yapıyor ve sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Sizler de firmamızın sunduğu kaliteli hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız telefonla sipariş vermeniz yeterli olacaktır. En lezzetli ürünlerimizi kapınıza kadar getiriyoruz.

Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerimizle sizler için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak hizmetlerimizi sunmaya çalışıyoruz. Firmamızın kabul ettiği ilkeleri arasında sevgi, saygı, hoşgörü, güven ve dürüstlük gelmektedir. Sevgi ile üretilenlerin kalıcılığına inanıyoruz. Sizler için elimizden gelenin daha fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Toplu organizasyonlarınızda firmamızı tercih etmeniz sizlere artı değer katacaktır. Firmamız hakkında daha kapsamlı bilgiye internet sitemizden ve bizleri iletişim numaralarımızdan arayarak ulaşabilirsiniz. Güncel, kaliteli, lezzetli ve uygun fiyatlarımızla tercih edeceğiniz bir mekan haline geleceğimize inanıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR