• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yaman Ambulans

Adres :

Tekstilkent İş Merkezi B16 Blok No: 69 Esenler İstanbul İstanbul » Esenler

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sametozelambulans@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 327 91 12

Whatsapp 2:

0 (553) 327 91 12

Kiralık özel ambulans hizmetleri sunan firmamız hasta nakil işlemleri ve acil durumlar sizlere profesyonel şekilde tam teşekküllü ambulansları sunabilmektedir. Deneyimli sağlık teknisyeni ekibimiz ve alanında uzman olan şoförümüz ile sizlere en başarılı kiralık özel ambulans hizmetini başarılı şekilde sunuyoruz. Hastaların evlere veya farklı bir hastaneye nakil işlemlerini sorunsuz şekilde profesyonel olarak yapmaktayız.

Oldukça geniş ve tamamı son model olan tam teşekküllü ambulanslarımız ile sizlere 7 gün 24 saat kiralık özel ambulans işlemlerini sunabilmekteyiz. Acil durumlarda en kısa sürede hazırlanacak olan ekibimiz ve ambulansımız ile sizlerin belirttiği adreste hazır bulunmaktayız. Hastaları sağlık durumlarına ve yaşanabilecek tüm sağlık sorunlarına uygun bir şekilde ambulanslarımız ile taşımaktayız.

İstanbul sağlık alanında özel kiralık ambulans hizmetlerini yıllardır başarılı ve profesyonel şekilde sunmakta olan firmamız bu alandaki en profesyonel hizmetleri sunabilmektedir. Tamamı acil tıp alanında uzman ve ambulans şoförlüğü konusunda deneyimli olan ekibimiz ile sizlere oldukça başarılı kiralık ambulans hizmetini sunabilmekteyiz. Şehir içi ve dışı hasta nakil işlemlerini başarılı şekilde yapmaktayız.

Sağlık gibi oldukça önemli bir alanda yıllardır başarılı şekilde hizmetler sunan deneyimli kurumumuz sizlere bu alanda sunulan en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Nakil yapılacak hastalara uygun olan yüksek konfor özelliklerinde ve tamamı gelişmiş tıbbi donanımlar ile donatılan ambulanslarımızda en başarılı ve sorunsuz nakil işlemlerini yapmakta ve sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR