• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yaman İnternet Cafe

Adres :

Resadiye Mahallesi Mehmet Aga Sokak No: 22 Dükkan: 00 Corlu Merkez Turkıye Tekirdağ » Çorlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Dede

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yamancafe5959@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 705 06 45

Whatsapp 2:

0 (534) 954 69 63

Tekirdağ eğlence sektöründe kurmuş olduğumuz Yaman İnternet Cafe gerek donanım gerekse yazılım çözümleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Her geçen gün kendimizi geliştirerek en hızlı ve en kapsamlı hizmetleri sizlere sunmak için hizmet vermekteyiz. Bilgisayar ile ilgili kurumsal ve bireysel çözümler, web & grafik tasarım hizmetleri, güvenlik sistemleri ve internet ile ilgili her konuda sizlere en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Her türlü masaüstü bilgisayar arızanız için sizlere yardımcı olabiliriz. Tamire gelen masaüstü bilgisayarınızın arızasını tespit ettikten sonra sizi en kısa sürede arıza ve maliyet konusunda bilgilendirmekteyiz. İlerlediğimiz bu yolda hedefimiz, müşteri memnuniyetini sağlamak, dürüstlük, güven ve kalitemizden ödün vermeden siz değerli müşterilerimizin bulunduğumuz sektör ile ilgili tüm ihtiyaçlarını en iyi ve en uygun şekilde karşılamaktır.

Müşterilerimizin gizliliğini korumak bizim için önemlidir. Sunduğumuz bilgisayarlarda hiçbir veri depolanmamaktadır. Bilgisayar kapatıldığında kendini sıfırlamaktadır. Kafemizde en hızlı internet erişimi mevcuttur. Her bilgisayara ait bağımsız bağlantı hızları sayesinde bireysel bilgisayar kullanıyormuşsunuz gibi işlerinizi rahat ve güvenli bir şekilde halledebilirsiniz. Oyunlar, ofis programları, iletişim ve sohbet programları sistemimiz her zaman günceldir.

Hızlı ve kaliteli bilgisayarlarımızda dilediğiniz oyunları keyfini çıkartarak oynayabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmet sayesinde internette güvenli bir şekilde gezebilirsiniz. Her geçen gün kendimizi yenileyerek siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için en iyi ve en hızlı hizmeti vermeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR