• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yanal Auto Garage

Adres :

Karşıyaka Mah. Ulus 1 Sok. No: 27/1 Samsun » Canik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ercan Yanal

E-Posta Adresi :

ercn.yanal@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 285 55 97

Yanal Auto Garage olarak sizlere oto yıkama hizmetleri, oto seramik kaplama hizmetleri, oto koltuk kılıfı satışları, oto direksiyon kılıfı satışı, boya koruma işlemleri gibi birçok konuda yardımcı oluyor ve birmilyonnokta.com üyesi olarak işlemlerimizi en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Sektör çok hızlı bir şekilde gelişiyor. Çünkü otomobil kullanımı daha da artarak bu alanda ki ihtiyaç hızlı bir şekilde büyüyor. Biz de bu ihtiyacı karşılamak adına bu hizmeti sunmak istedik.

Samsun otomotiv sektöründe işimizin artan kalitesini korumak büyük bir efor gerektiriyor. Çünkü bu eforu sabit tutmazsak daha dengesiz sonuçlar almaya doğru gitmiş oluruz. Onun için memnuniyetinizi her zaman yüksek tutmak istiyoruz. Bunu sağlamak için ürün çeşitliliğimizi daima arttırmaya çalışıyoruz. Değişen ürünlerin sizlere satışını yapabilmek için gündemi daima iyi bir şekilde takip ediyoruz. Bu sıkı çalışmamızın verimini de sizlerden almak istiyoruz.

Bazı firmalar bir aracı yıkamaya başladığında çok sert davranabiliyor. Bu gibi durumlarda yumuşak davranmak ve nazik dokunuşlar sergilemek gerekiyor. Çünkü bunu sağlamazsak araca zarar verilebiliyor. Ufak çizgiler bile aracın görünümüne büyük etki yaratabiliyor. Biz bunun gayet bilincinde olduğunuz için çok dikkat ediyoruz. Kılıflarımızın da koruyucu bir kimliği olduğunu vurgulamakta fayda var. Dolayısıyla bu gibi noktalarda aracınıza samimi bir bakım yapan yerlerden hizmet almanız sizler için daha sağlıklı olacaktır. Her türlü detayı düşünmek ve ona göre hareket etmek önemli.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR