• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yapracık Atayurt Petshop

Adres :

Atayurt Mah. Evliya Çelebi Cad. Mavi Kelebek Evleri No: 7a3 Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Vatansever

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (501) 324 46 43

Whatsapp 2:

0 (544) 884 19 81

Yapracık Atayurt Petshop firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ankara evcil hayvan sektöründe hizmet vermekte olan firmamız Yapracık Atayurt Petshop firması sizlere birçok alanda çok çeşitli bir hizmet sunmaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmetler birçok insanın hayatında eşlik eden evcil hayvanlar içindir. Evcil hayvanlarınız tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzeri hizmet firmamız, dostlarınız içi en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

Evcil hayvanlarının için hizmet veren firmamız sunduğu hizmetlerden bazıları şunlardır; kedi maması, kedi kumu, köpek maması, yaş mama satışı, kuru mama satışı, kuş yemi satışı, kuş kafesi satışı ve evcil hayvan oyuncakları gibi daha sizlere birçok farklı hizmeti sunmaktayız. Sunduğumuz tüm hizmetlerde çok geniş bir renk, boyut ve ürün seçeneği de bulunmaktadır. Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere en iyi ürünler ile hizmet vermek ve evcil hayvanınız en iyi hizmeti almasını sağlamak için çalışmaktadır.

Firma olarak sizlere alanın da gerekli deneyime sahip ve profesyonel bir şekilde çalışan iş arkadaşlarımız ile birlikte sizlere sunmaya çalışmaktayız. İşinde usta olan arkadaşlarımız sizlerin sorunlarını en iyi şekilde giderebilmek için yeterli donanıma sahiptir. Aynı zamanda tüm çalışanlarımız güler yüzlü bir şekilde çalışmaktadır. Sizde firmamızı tercih etmek ve sunduğu benzersiz hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız irtibat yollarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR