• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yaprak İnşaat Malzemeleri

Adres :

Yedi Eylül Mah. 5563 Sok. No-50 Atatürk Sanayi Sitesi İzmir » Torbalı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep Yaprak

E-Posta Adresi :

recepyaprakinsaat@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 704 05 40

Whatsapp 2:

0 (532) 173 79 95

İnşa edilen her ev, dükkân ya da işletme aslında yeni bir hayal demektir. Hayata karşı kurulan yeni bir savaş, yeni umutlar ve yeni bir başlangıç demektir. İnşaatta kullanılan her bir malzeme, en basiti bir tuğla bile bu hayallere ve umutlara bir adım daha yaklaşmak demektir.

İzmir yapı malzemeleri sektörü içerisinde yer alan Yaprak İnşaat Malzemeleri şirketimiz de sizleri bu hayallere, bu umutlara daha sağlam temeller üzerinde yaklaşma imkânı sunmak için hizmet vermeye başlamıştır. Hedefimiz sizlere en kaliteli ürünleri temin edebilmek ve bu ürünlerle hayallerinizi yaşamanın keyfini siz değerli müşterilerimize sunmaktır. Her şeyin başı sağlık olduğu gibi bizim de en katı prensibimiz olan sizin sağlığınız düşüncesi ile ürün ve hizmet kalitemizi en üst sevilerde tutarak sizlerin vazgeçilmezi olmayı hedeflemekteyiz.

Hırdavat ve nalburiye, inşaat malzemeleri alanında hizmet veren şirketimiz bir toptan satış firması olarak en kaliteli ürünlerimiz ile sizlere hizmet vermektedir. Montalama malzemelerinden izolasyon malzemelerine, yalıtım malzemelerinden boya malzemelerine, inşaat demiri ve tuğlasından çimentosuna varıncaya kadar tüm yapı malzemelerini şirketimizde bulabilmeniz mümkündür.

İzmir’in Torbalı ilçesinde bulunan şirketimizde güler yüzlü, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan satış elemanı arkadaşlarımızın en büyük motivesi sizlerin hayallerini inşa etmenizde ufacık da olsa payımızın olmasıdır. Bu nedenle işimizi severek, özenle yapıyor ve sizlere sattığımız her ürünün arkasında durduğumuzu belirtmek istiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR