• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yasin Cam

Adres :

Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi Sırpsındığı Sokak No: 6/1 Merter - Güngören İstanbul İstanbul » Güngören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakkı Benli

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yasincamcerceve@gmail.com.tr

Whatsapp 1:

0 (531) 706 19 85

Whatsapp 2:

0 (532) 254 44 04

Whatsapp 3:

0 (536) 492 04 04

Whatsapp 4:

0 (531) 706 19 85

Whatsapp 5:

0 (532) 254 44 04

Whatsapp 6:

0 (536) 492 04 04

Yasin Cam olarak istanbul merter süt siparişi,istanbul merter alo süt siparişi, istanbul merter tereyağı satışı,istanbul merter köy tereyağı satışı,istanbul merter hediyelik eşya satışı,istanbul merter çerçeve satışı,istanbul merter resim çerçevesi satışı,istanbul merter ahşap çerçeve satışı,istanbul merter avize satışı,istanbul merter mekanizmalı kapı modelleri,istanbul merter mekanizmalı kapı sistemleri,vb alanda hizmet vermekteyiz.

Firmamızın bu başarısı ise müşterilerimize doğrudan yansımış, müşterilerimiz sunmakta olduğumuz hizmetlerin kalitesinde büyük ölçüde bir artış gözlemlenebilmiştir. Bu sayede her geçen yıl yenilenen hizmet anlayışımız ve deneyimli kadromuz sayesinde müşterilerimizin olası her türlü ihtiyaçları için en etkili çözümleri sürekli olarak onlara sunabilmekte ve bu çözümler sayesinde müşterilerimizin işlerinin daha kolay bir şekilde halledilebilmesine olanak sağlamaktayız.

Yasin Cam sektöründe hizmet yapmakta iken en büyük misyonumuz şüphesiz müşterilerimizin en kaliteli hizmetleri ve ürünleri elde edebilmesidir. Bu amaç ile her geçen gün yapmakta olduğumuz hizmetleri değerlendirmekte ve bu hizmetlerin üzerine ekstra hizmetler yapmaya çalışmaktayız. Bu sayede sektörün en gelişmiş ve en başarılı firması haline oldukça kolay bir şekilde gelebilmekteyiz. Gerçekleştirmekte olduğumuz özverili çalışma neticesinde müşterilerimiz bu alanda gerçekleştirilen en kaliteli üretimler ile tanışabilmekte ve bu sayede yapmamızı istedikleri hemen hemen her türlü hizmeti oldukça kolay bir şekilde elde edebilir bir hale gelmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR