• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yasmin Butik Homee

Adres :

Balıkesir » Bandırma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasemin Onuk

E-Posta Adresi :

yaseminonuk1234@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 432 76 31

Giyim, aksesuar ve moda başlı başına çok özel ve geniş bir sektör olarak karşımıza çıkmaktadır. Her dönem ve yılda bu tarz ve moda değişiklikler yaşamakta, farklılıkları ve beğenileri ile yaşantımıza değer katmaktadır. Bu moda ve giyime verilen önem bayanlar tarafından daha çok uygulanmaktadır. İşte bizlerde Yasmin Butik Homee olarak sizlerin giydiğinizde mutlu hissettiğiniz, yaşamaktan daha çok zevk aldığınız anlarınız olması adına hizmetler sunmakta, kaliteyi güvenilir bir şekilde uygun fiyatlar eşliğinde sizlere ulaştırmaktayız.

Yasmin Butik Homee olarak Balıkesir ilinin Bandırma ilçesinde yer alan işletmemizde sizlere bu konuda gerekli olan butik hizmetini vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden itibaren vermiş olduğumuz kaliteli, güvenilir, uygun fiyatlı, dayanıklı, tarzınıza uygun geniş ürün yelpazesine sahip olan hizmetlerimiz neticesinde Balıkesir giyim alanında halkımızca tercih edilen bir butik haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli noktanın korunması, daha yüksek standartlara sahip olan hizmet mertebesine ulaşılarak sizlere daha iyi hizmetler sunulması adına gerekli emek ve çabayı göstermekteyiz. Sizlerde bu süreçte bizleri tercih ederek gerekli desteklerinizi sağlayabilirsiniz.

Yasmin Butik Homee olarak mağazamızda alt k-giyim ürünleri, üst giyim ürünleri, farklı elbise tasarımları, abiyeler, iç giyim ve fantezi giyim ürünleri gibi geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet sunmaktayız. Ayrıca ürünlerimizde her bedene uygun stok sağlamamızın avantajları ile sizde beğendiğiniz her ürüne erişim sağlayabilirsiniz. Yasmin Butik Homee olarak mağazamıza her zaman bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR