• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yavuz Tesisat

Adres :

İsmail Yılmaz Caddesi No: 1 Trabzon » Arsin

Sektör :

Yetkili Kişi :

Haydar Yavuz

E-Posta Adresi :

61haydar69@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 469 79 63

Günümüzde hemen hemen her yerde en büyük ihtiyaçlar arasında yerini alan tesisatçılık, çok tercih edilen sektör olmaktadır. Bu sebeple de her zaman kaliteli malzemeler kullanan ve en iyi işçiliği sunan işletmeler aranmakta ve daha çok tercih edilmektedir.

Bizler de siz değerli müşterilerimize tesisat konusunda yardımcı olabilmek, hayatlarınızı daha kolay ve konforlu hale getirebilmek için Trabzon tesisat ve bakım onarım sektörü içerisinde yerimizi aldık. Deneyimli, işini titizlik ile yapan, güler yüzlü, müşteri memnuniyetini ve isteklerine son derece önem veren çalışma ekibimiz ile sizleri tesisat konusunda aradığınız işçilik ile buluşturuyoruz.

Her zaman sizlere en kaliteli hizmeti nasıl sunabiliriz arayışı içerisinde, kullandığımız malzemeleri özenle ve en iyi yerlerden seçiyoruz. İşçilik ustalığı ve kalitesi tamamen bizlere ait olan tesisat konusunda bizlere gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Yıllarıdır hizmet verdiğimiz bu sektörde arkamıza aldığımız en büyük güç, siz değerli müşterilerimizin bizlere layık gördüğü güvendir. Bu gücü arkamıza alarak işimizde en kaliteli olma yolunda durmadan ilerliyoruz.

Amacımız sizlere layık hizmeti sunmaya çalışırken aynı zamanda bu değerli güç olan güveninizi de boşa çıkarmamak ve bizleri tesisat konusunda tercih ettiğiniz için memnun bir sonuç almanızı sağlayabilmektir. Bu amaç doğrultusunda hizmet vermeye devam eden Trabzon’un Arsin ilçesinde bulunan Yavuz Tesisat işletmemiz olarak müşterilerimize istediği yerde istediği kalitede hizmeti sunabilmek için bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmekten dolayı mutluyuz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR