• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yayla Pastanesi

Adres :

Selçukbey Mah. 535 Sok. No: 33 / B Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Yayla

E-Posta Adresi :

huseyin8250@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 587 82 50

Whatsapp 2:

0 (546) 884 74 87

Sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmek için pastanemizi tercih edebilirsiniz. Yayla Pastanesi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Denizli pasta ve pastane sektöründe yeni açtığımız pastanemizde değerli müşterilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Çeşitli lezzetli özenle hazırlıyor, en iyi sunumlarla sizlere ikram ediyoruz.

Pasta ve pastane alanında tercih edilen pastanenin taze ürünler sunması önemlidir. Ürün her ne kadar lezzetli olsa da taze olmadığı sürece tercih edilmeyecektir. Biz, taze olarak ürünlerimizi müşterilerimize sunuyoruz. Lezzetli ürünlerimizin çeşitliliğini fazla tutuyoruz. Bu sayede değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap sunuyoruz.

Pastanemizi ailenizle ya da arkadaşlarınızla rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Geniş, sakin, ferah ortamıyla sizlere kapılarını açan pastanemizde özenli ve dikkatli çalışmaya gayret ediyoruz. Ürünlerimizin taze ve lezzetli olması kadar temiz olması, sağlığa uygun şartlar altında hazırlanması önemlidir. Ekibimizle birlikte hem mutfakta hem de serviste gerekli özeni gösteriyor, çalışmalarımızı titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Pastanemizde kurabiye çeşitleri, tatlı çeşitleri, pastane çeşitleri, kek çeşitleri ve içecek çeşitleri bulunuyor. İstediğiniz lezzeti uygun fiyatlarla tadabileceğiniz gibi sipariş de verebiliyorsunuz. Siparişinizin sizlerin isteği doğrultusunda hazırlanıyor. Aynı zamanda kutlama gibi özel günlerinizde bizleri tercih edebiliyorsunuz. Yayla Pastanesi olarak geniş kapsamlı hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve korumak için güler yüzlü, samimi, saygılı, dürüst, çalışkan ve hızlı yapıya sahip ekibimizle hizmet veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR