• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yedikule Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.

Adres :

Cihangir Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No: 4 İstanbul » Avcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatma Karataş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yedikulesigorta@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 659 63 82

Whatsapp 2:

0 (541) 598 11 40

Yedikule Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. olarak İstanbul'da sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. İstanbul sigorta finans alanında hizmet veren firmamız Yedikule Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. olarak hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetler insan hayatını her açıdan korunmaya yönelik olan sigorta hizmetleridir. Birçok farklı türü bulunan sigorta hizmetlerinin farklı alanlarında hizmetleri vardır. Sunduğumuz sigorta hizmetlerini ihtiyaca yönelik olarak sunan firmamız sizlerin doğru şekilde kendini korumaya almasını sağlamaktadır.

Sigorta hizmetlerimizden ilki sağlık sigortasıdır. Sağlık sigortası hizmetimiz sizlerin sağlığını koruyan ve başınıza gelebilecek ya da gelen sağlık sorunlarından kolay bir şekilde kurtulmanızı sağlamaktayız. Bu alanda sadece bizde bulabileceğiniz bir de özel hizmetimiz mevcuttur. Bu hizmetimiz AXAfit uygulamamızdır. Bu uygulamamız ile birlikte istediğiniz taktirde ya da ihtiyaç duyduğunuz an da doktoramıza bu uygulama üzerinden danışma olanağını da sunmaktayız.

Firmamızın hizmetlerinden biriside trafik sigortasıdır. Trafikte başınıza gelebilecek olaylara karşı sizleri ve aracınız maddi manevi her açıdan koruyan bu sigorta türümüz sizlerin yaşayacak olduğu mağduriyet ve zaman kaybının önüne geçmektedir. Önemli sigorta yöntemlerimizden birisi de deprem sigortasıdır. Bu sigorta türümüz olabilecek bir deprem anında sizleri korumaya alarak korumakta ve mağduriyetinizin önüne geçmektedir. Sigorta firmamız daha bir sürü farklı türde sigortalama yöntemlerini sizlere sunmaktadır. Bu yöntemler hakkında daha fazla detayı öğrenmek istiyorsanız firmamızdan randevu alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR