• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yem Market ( Yem Dünyası )

Adres :

Vali Akı Cad. Ak Apt. No: 8/ab Yalova » Çınarcık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Celalettin Oruçlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 732 55 21

Hayvan yemleri imal eden Yem Market (Yem Dünyası) birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız evinizdeki minik can dostlarınız için sağlıklı ve onlar için en lezzetli mamaları üretmektedir. En az sizler kadar minik can dostlarımızı seviyor, sağlıklarını önemsiyoruz. Aynı zamanda onlar için evinizde oluşturacağınız güvenli bölgeleri olması adına kuş kafesleri ve akvaryumlarımız da bulunmaktadır. Evcil hayvanlarınız için dilediğiniz yemleri firmamızdan temin edebilirsiniz. Balık, kuş, kaplumbağa, kedi ve köpek yemi ihtiyaçlarınızı firmamızdan temin edebilirsiniz. Evcil hayvanlarınız için onların sağlığına uygun güvenilir yemleri sizler için özenle imal ediyoruz.

Yalova yem alışverişi için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Yalova Çınarcık’ta balıklarınız için sağlıklı balık yemlerini, evcil kedi ve köpekleriniz için onlara uygun kuru mamaları firmamızdan temin edebilirsiniz. Ayrıca balık ve kaplumbağalarınız için akvaryum, kuşlarınız için kafes, kedileriniz için kum ihtiyaçlarını karşılamak adına özenle çalışıyoruz. Evcil hayvanlarınız için çeşitli aksesuarları firmamızda bulabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız için eğlenceli oyuncaklar ve ihtiyaçları olan araç gereçler için Çınarcık’ta doğru adres Yem Market.

Bize telefon numaramızla WhatsApp üzerinden ulaşabilir, aklınıza takılan herhangi bir sorunda bize danışabilirsiniz. Edebileceğimiz her türlü yardımlar için yanınızdayız. Uygun fiyatlar, kaliteli ve güvenli hizmetleri sizlere sunmak için çok çalışmaktayız. Müşteri memnuniyeti her zaman bir firmanın önceliği olmalıdır. Bu noktada kaliteli ve sağlıklı ürünler, güler yüzlü çalışanlar ve en iyi hizmeti sunmayı kendimize ilke edindik.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR