• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yeni Nesil Kuruyemiş

Adres :

Gaziosmanpaşa Mahallesi Tahran Caddesi 36/a Çankaya/ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erzade Ercan

E-Posta Adresi :

dilek.2212@hotmail.com

Geçmişten günümüze kadarki süreç içerisinde gıda sektöründe büyük bir yer sahibi olan tekel alanı ve kuruyemiş hizmetleri değerini hiçbir zaman kaybetmemiş ve hacmini giderek arttırmaya başlamıştır. Ancak fiyatlar ve ulaşılması bakımından çıka zorluklar neticesinde birçok kötü niyetli kişiler tarafından sahteleri üretilerek piyasaya sürülmüştür. Daha uygun fiyatlar ile satılması için sağlığı tehlikeye atan hammaddeler kullanılarak üretim yapılmıştır. Bizler bu gibi sorunlar yaşamamanız için sizlere orijinal ürün çeşitliliğimiz ile hizmetler sunmaktayız. Yeni Nesil Kuruyemiş olarak müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti ile çalışmalar gösteren bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız.

Yeni Nesil Kuruyemiş olarak Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyan vermiş olduğumuz kaliteli, orijinal, profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Ankara alışveriş sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir yapıya kavuşmuş bulunmaktayız.

İşletmemizde sizlere taze kuruyemiş çeşitlerimiz, alkolsüz normal ve enerji içeceklerimiz ve alkollü içecek çeşitlerimiz arasında yer alan şarap, rakı, votka, bira, şampanya, viski gibi ürünlerimiz ile de hizmetler sunmaktayız. Bu hizmetleri sizlere sağlarken ürünlerimizin orijinal barkotlu ve kaliteli markaların ürünleri olmasına dikkat etmekteyiz. Bayi olarak 7/24 açık bulunmakta ancak yasalar gereği belirli saatlerden sonrasında belirli ürünlerin satışını kapatmakta ve yaş sınırına dikkat ederek hizmetler vermekteyiz. Eğer sizlerde orijinal ürünler ile uygun fiyatlı bir arasa sunan bir kurumdan hizmet almak istiyor iseniz, gönül rahatlığı ile bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR