• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yeni Seyhan Psikoteknik Değerlendirme Merkezi

Adres :

Bahçeyaka Mahallesi Atatürk Caddesi No: 436/1 Antalya » Döşemealtı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Şahin - Psk. Hüseyin Aktar

E-Posta Adresi :

yeniseyhanpsikoteknik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 449 44 91

Whatsapp 2:

0 (506) 113 35 09

Whatsapp 3:

0 (541) 325 81 91

Yeni Seyhan Psikoteknik Değerlendirme Merkezi Firmamız ;Antalya Döşemealtı psikoteknik merkezi,Antalya Döşemealtı psikoteknik belgesi alma,Antalya Döşemealtı psikoteknik raporu alma,Antalya Döşemealtı psikoteknik fiyatları,Antalya Döşemealtı psikoteknik değerlendirme merkezi,Antalya Döşemealtı psikoteknik raporu,Antalya Döşemealtı özel direksiyon kursu,Antalya Döşemealtı ticari araç psikoteknik belgesi alma,Antalya Döşemealtı psikoteknik raporu fiyatları,Antalya Döşemealtı psikoteknik belgesi fiyatları,Antalya Döşemealtı src belgesi fiyatları,vb alanda hizmet vermekteyiz.

Psikoteknik belgesi kişilerin psikolojik durumlarının ve bedensel yapılarının sürücülük yapmaya uygun olup olmadığını gösteren, uzman psikolog ve simülatör eşliğinde geçekleştirilen bir test neticesinde verilmektedir. Kişinin yaklaşık 1 saat kadar süren testten başarılı olması akabinde bu belge verilmekte ve kişinin sürücü olmaya uygun olup olmadığının belgesi olmaktadır. Ülkemizde yasal mevzuatlara göre ticari araç kullanıcılarının hepsinin Psikoteknik belgesi sahibi olmaları gerekir. Yolcu ya da eşya taşıdığınızın hiçbir önemi yok. Aracınız ticari ve taşımacılık yapıyorsanız kesinlikle Psikoteknik belgenizin olması gerekir. Sağlık Bakanlığı denetiminde verilen belge, bakanlıkça yetkilendirilmiş kurslar aracılığıyla verilmektedir.Antalya'dabulunanYeni Seyhan Psikoteknik Değerlendirme Merkeziile bizler de bakanlık onaylı görev yapıyor, ihtiyaç sahiplerinin Psikoteknik belgesi alımlarına aracılık ediyoruz.

Antaly eğitim,psikotekniksektörünün örnek firmalarından birisi olarak amacımız sadece ticari kaygıyla kişilerin Psikoteknik belgesi sahibi olmalarını sağlamak değil. Bunun aksine sürücülerin daha bilinçli ve farkındalığı yüksek bireyler olmasına katkı sağlıyoruz. Trafikte kendi can güvenliğini ve başkalarının can güvenliğini öncelik alan sürücülerin yer almasına çalışıyoruz. Özveriyle hizmet veriyor, uzun yıllardır ardımızda yüzlerce başarılı kursiyerimizi bırakmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Hizmet verdiğimiz kişilerin belge yenileme süreçlerinde de değişmeyen adresleri oluyoruz.

Psikoteknik merkezi olarak işinde uzman, yenilikleri, en güncel mevzuatları yakından takip eden, alanında eğitimlerini tamamlamış bir ekiple çalışıyoruz. Güler yüzlü, profesyonel ekibimizle ve yeni nesil makinelerimizle belge almak isteyenlerin çözüm noktası oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR