• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yenigün Mühendislik Doğalgaz

Adres :

Ahmedihani Mahallesi Suat Sokak No: 12/10 (migros Arkası) Doğubayazıt/ağrı Ağrı » Doğubeyazıt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Jiyan Yenigün

E-Posta Adresi :

yenigunjiyan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 977 60 76

Whatsapp 2:

0 (544) 354 13 27

Whatsapp 3:

0 (553) 977 60 76

Whatsapp 4:

0 (544) 354 13 27

Evlerimizin ısıtılması kış aylarında büyük bir öneme sahiptir. Eski teknolojiler olan odun sobaları ve kömür sobaları doğalgaz teknolojisinde önce kullanılmaktaydı. Ancak hem yakım aşamasında yaşanan zorluklar, hem doğaya bıraktığı kötü gazlar hem de rahatsız edici duman kokusu ile tercih edilmemeye başlanmıştır. Onun yerine doğalgaz sistemleri ile bir tuş sayesinde ısıtma işleminizi başlatabilir hale gelmiş durumdasınız. Ayrıca odun ve kömür sobaları gibi sadece bulunduğu odayı değil tüm odaları aynı anda ısıtma işlemi yapmaktadır. Yenigün Mühendislik Doğalgaz olarak sizlere bu sektörde hizmet getirmekteyiz.

Yenigün Mühendislik Doğalgaz olarak Ağrı ilinin Doğubeyazıt ilçesinde yer aşan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kurulduğu günden buyana vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Ağrı tesisat ve bakım onarım alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Bu gelinen değerli konumun korunmasında ve daha da ilerilere taşınarak alanının en iyisi olma hedefinde ilerlemekteyiz. Bu yolda gerekli tüm çalışma ve yenilikleri yapmaktayız.

İşletmemizde verdiğimiz hizmetlerde en kaliteli markaları kullanmakta, kurulum sonrası müşteri desteği en iyi markalar ile çalışmaktayız. Bu sayede müşteri memnuniyetimizi yüksek tutmaktayız. Evlerinizdeki doğalgaz boru tesisatlarının kurulumunu duvar içi veya duvar dışından taşıyarak kurmakta, oda genişliğine yeterli olacak petek boyutları mühendislerimiz tarafından belirlenmekte, müşterimizin tercih ettiği kombi markası ile çalışarak sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR