• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yenişehir Sağlık Kabini

Adres :

Yenişehir Mahallesi Gazze Caddesi No: 29/g Konya » Meram

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dilara Taşoluk

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 442 52 00

Sağlık sektöründe hizmet veren Yenişehir Sağlık Kabini isimli firmamız, birmilyonnokta.com üyesi olup, Konya ilinde çalışmalarını sürdürmektedir. Vücut ve ruhun esenlik içinde bulunması durumuna sağlık denir. Biz, alanında profesyonel ve tecrübe sahibi kadromuz ile, iyileşme sürecinize katkıda bulunmak ve sizleri sağlığınıza kavuşturmak için hizmetlerimizi sağlamaktayız.

Enjeksiyon, pansuman, dikiş uygulaması, serum takma, küçük cerrahi işlemler, tansiyon takip etme, şeker takip etme, kulak lavajı, kulak delme, sonda takma, gebelik testi, evde bakım hizmetleri ve acil yardım uygulamaları gibi konularda hizmet veriyoruz. Güven ve kaliteli hizmet çerçevesinde sağlık hizmetlerimizi sunuyoruz. Haftanın her günü ve her saati, ihtiyaçlarınız doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sağlık alanında çalıştığımızın bilincinde olarak aksiyon alıyoruz. Hastalarımızın, deneyimli doktorlarımız tarafından değerlendirilmesinden sonra, evde bakım süreci gerçekleştirilmektedir. Seçkin doktorlarımız, hastalarımızın tedavi sürecinin takibini titizlikle yapmakta, üstün kaliteli sağlık hizmeti sunmaktadır. Doktorlarımız, hastalarımızın aklında soru işareti kalmaması adına, hastalarımıza süreç ile ilgili detaylı olarak bilgi sağlamaktadır.

Konya sağlık sektöründe hizmet veren firmamız, rahat ve konforlu bir iyileşme süreci sunarak memnuniyet odaklı çalışmaktadır. Sizlerin memnuniyetini sağlamak, korumak ve ihtiyaçlarınıza yönelik tedavi süreci sunmak temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Alanında profesyonel, tecrübe sahibi, insan ilişkileri konusunda hassas ve seçkin kadromuz, kaliteli tedavi hizmeti sürecimiz ve ekonomik ücretlerimiz ile güvenle bizleri tercih edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR