• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yeşiltepe Peyzaj

Adres :

Dağbelen Mah.dağbelen Sok. No: 48 Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Yeşiltepe

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 624 32 62

Yeşiltepe Peyzaj dekorasyon ve peyzaj ihtiyaçlarınızın hızlı çözümü adına birmilyonnokta.com ile işbirliği sağlıyor. Konut, iş yeri, otel, kamu binaları olmak üzere bir çok mekanın peyzaj çalışmalarını yapabilmekteyiz. Gerekli düzenlemeler ile yaşadığınız ve vakit geçirdiğiniz yerleri güzelleştiriyor sizlere dekoratif ve estetik yaşam alanları sunuyoruz. Dış peyzaj çalışmalarımız ile beraber iç mekanlarınız içinde düzenlemelerimiz mevcuttur.

Bahçelerinizin toprak yapılarının kalitesi bozulmadan çimlendirme yapıyoruz. Çim kullanılan alanlarınızda ise bakım ve düzenleme çalışmaları tarafımızdan yapılmaktadır. Konutlarınızın çevresini güzelleştiriyor ihtiyacınız olan çevre düzenleme hizmetiyle mutlu olmanız için çalışıyoruz. Çim alan tesisi ile birlikte sulama sistemlerinin uygulanacağı yerleri belirliyor, zemin dolguları ve istinatlar için deneyimli ekibimiz size gerekli desteği sağlıyor.

Yaşam alanlarınızı güzelleştiren, tüm isteklerinizi yerine getirmeye çalışan bir hizmet anlayışı ile her geçen gün gelişen yenilikçi ve kaliteli işçiliğimizi sizlere sunmaktayız. Kullanılmayan atıl alanlarınızı da renklendiren estetik peyzaj uygulamaları son dönemde artış göstermiştir. Yeni trendleri takip ediyoruz. Renkli taş uygulamaları her cins çiçek temin ediliyor isteklerinize göre düzenleme yapılıyor.

Bodrum hizmet sektörünün sayılı firmalarından olma yolunda ilerleyen şirketimiz işlerin tesliminde doğru bir karar verdiğinizi size kanıtlayacaktır. Profesyonel anlamda bahçe bakım danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Gündelik hayatın koşuşturmacasından yaşam alanlarınıza geldiğinizde mutlu olmanızı günün yorgunluğunu atabilmenizi istiyoruz, doğa ile bütünleşip, onun verdiği iç huzurunu sevdiklerinizle birlikte yaşamanızı istiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR