• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yetkili Oto Yedek Parça

Adres :

Horozluhan Mah. Çayırova Sok. No: 3/h Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mücahit İpek

E-Posta Adresi :

yetkiliotomotiv@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (544) 310 44 50

Firmamız; Konya oto yedek parça sektöründe faaliyet göstermektedir. Faaliyet gösterdiğimiz oto yedek parça sektöründe Fiat, Ford, Citroen, Volkswagen, Seat, Opel vb. gibi pek çok otomotiv markasının orijinal oto yedek parçalarını en uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Dolayısıyla faaliyet gösterdiğimiz alanda gerek yedek parça sağlama konusundaki uygun fiyatlarımız gerekse birinci sınıf işçiliğimiz ile sektörün en çok aranılan isimlerinden biriyiz. Firma olarak amacımız müşterilerimize sunduğumuz A kalite hizmet anlayışımız ve özverili işçiliğimiz ile müşterileri memnuniyetini optimum düzeyde tutarak sektördeki liderliğimizi korumaktır.

Adil olmak, güvenilirlik, özveri ve dürüstlük firmamızın temel çalışma ilkeleridir. Bu ilkelerimiz çerçevesinde daima etik, dürüst, adil ve ilkeli bir ticari anlayışı benimseyerek siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Aracınızda ortaya çıkan sorunlara dürüst ve objektif gözlemlere dayalı çözüm önerileri getirerek bakım ve onarımını sağlamaktayız.

Firma olarak modern çağın getirisi olan tüm teknolojik yenilikleri yakından takip etmekteyiz. Dolayısıyla aracınızdaki problemleri öncelikle bilgisayarlı arıza sistemleri ile kontrol ediyoruz ve arıza tespitini yapıyoruz. Fiyat verip sizden onay aldıktan sonra alanında eğitimli ve deneyimli teknik ekibimiz aracınızın bakım ve onarım işlemini gerçekleştirir.

Gerekli durumlarda sizin onayınızı alarak yedek parça değişimi de sağlamaktayız. Gerekli durumlarda yan sanayi ve muadil markaları da getirtebilmekteyiz. En kısa ve en hızlı sürede aracınızın bakım ve onarımını gerçekleştirerek siz değerli müşterilerimiz bekletmeden anahtar teslimini yapmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR