• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yetkin Pırlanta

Adres :

Nuruosmaniye Cad. No: 19/13 Cağaloğlu Fatih İstanbul İstanbul » Fatih

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Yetkin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yusufyetkin@hotmail.com.tr

Whatsapp 1:

0 (532) 228 31 29

Değerli madenlerin kullanılması ile yapılan takı ve aksesuar alanında sizlere en başarılı hizmeti sunarak en güzel model ve tasarımları sizlere sunabilmekteyiz. Kuyumcu olarak altın ve pırlanta ürünleri konusunda en güzel tasarımları sizlere sunmakta ve kendiniz için veya hediyelik en güzel takıları geniş koleksiyonumuz ile sizlere ulaştırmaktayız.

Firmamız özel günleriniz için tercih edeceğiniz takılar için sizlere geleneksel ve yeni tarzda birçok farklı model ve tasarım sunabilmektedir. En güzel model ve tasarımları bulacağınız koleksiyonlarımızdan en güzel takı önerilerini görebilir ve arasından tercihler yapabilirsiniz.

Düğünleriniz ve nişanlarınız için en güzel takı setlerini sizlere sunarak o özel gün için en güzel şekilde görünmenize yardımcı olmaktayız. Alacağınız takı hediyeleri içinde birçok alternatifi sizlere sunarak farklı bütçeler için en güzel seçenekleri sizlere sunabilmekteyiz. Takı ve aksesuar alanında uzman olan firmamız sizlere her zaman en güvenilir ve en başarılı hizmetleri sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR