• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yiğit Aras Petshop

Adres :

Tevfikiye Mahallesi 3521 Sokak No: 2/b Yunusemre Manisa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aydın Paykoç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

paykoc-78@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 302 36 95

Birmilyonnokta.com üyesi olan firmamız Yiğit Aras Petshop, sektörün önde gelen isimlerinden biridir. Bizler uzun zamandır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine en doğru çözümleri sunmaya gayret ediyoruz. Evde beslediğiniz evcil hayvanların ihtiyaç duyacağı tüm ürünleri firmamızda sizlere sunuyoruz. Mağazamıza gelerek aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Manisa evcil hayvan sektöründe vermiş olduğumuz hizmet doğrultusunda başarılı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Evcil hayvan olarak beslediğiniz kedi, köpek, kuş, balık, tavşan gibi hayvanların ihtiyaçlarını burada bulabilirsiniz. Mama, yem, oyuncak, barınma malzemeleri, kişisel bakım malzemeleri mağazamızda yer alıyor. Farklı markalara ait ürünler kaliteli ve sağlığa uygundur. Evde beslediğiniz veya sokakta beslediğiniz hayvanlar için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri uygun fiyata bulabilirsiniz. Evcil hayvan beslerken onların ihtiyaç duyduğu koşulları sağlamak gerekir. Uygun barınma ortamı sağlandığı gibi kişisel bakımı yapılmalı, beslenme düzeni aksatılmamalıdır.

Firmamıza gelerek evcil hayvan sahibi olabilirsiniz. Evcil hayvan beslemek için gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz. İşletmemiz geniş kapsamlı hizmet vermektedir. İşletmemizi ziyaret ederek ihtiyacınız olan hizmetten faydalanabilirsiniz. Bizler hizmet verdiğimiz sektörde gerçekleşen yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bu gelişmeler doğrultusunda kendimizi geliştirerek hizmet veriyoruz. Bilgi ve birikim sahibi ekibimizle birlikte kalite standartları kapsamında hizmet vermekteyiz. Doğru ve uygun fiyat garantisi vererek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizler de evcil hayvan sektöründe güvenilir hizmet için firmamızı tercih edebilir, aradığınız hizmeti kolaylıkla bulabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR