• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yiğit Elektrik Elektronik

Adres :

Çakmak Mahallesi Seyrek Sokak No: 7/a İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Çakmak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 284 63 34

Elektronik sektöründe hizmet veren Yiğit Elektrik Elektronik birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız geniş yelpazede müşterilerinin ihtiyaç duyduğu temel hizmetleri sunmaktadır. Sektörümüzdeki en yenilikçi hizmetleri sizlere uzman ekibimizle profesyonel olarak sunmaktayız. Bizim için sizlerin taleplerine en iyi şekilde karşılık vermek temel bir prensiptir. Özellikle güvenliğiniz için verdiğimiz hizmetlerle önemli bir ihtiyacınıza karşılık vermekteyiz. Teknik ve teknolojik imkanlara sahip tam donanımlı olarak sizlerin huzurundayız.

İstanbul elektronik sektöründeki gelişmeleri yakından takip ediyor ve bu gelişmeler ışığında sizlere hizmet veriyoruz. Firma olarak birinci sınıf kalitede elektronik malzemeleri istifadenize sunuyoruz. Firmamız; elektrik tesisatı, uydu kurulumu, güvenlik kamerası kurulumu, çilingir hizmeti ve diğer hizmetleri istifadenize sunmaktadır.

7/24 kesintisiz çilingir hizmetlerimizle her an bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Her hizmetimizi eksiksiz ve en güvenli şekilde tamamlayarak sizlerin istifadesine sunuyoruz. Ekibimizle hızlı ve pratik bir şekilde tüm işlemlerimizi tamamlıyoruz. Uzun ömürlü ve güvenli hizmetler için müracaat edebileceğiniz en iyi adres olarak sizlerin hizmetindeyiz.

Sahip olduğumu tecrübe ve bilgi birikimini hizmet kalitesine yansıtmış bir firma olarak sizlere en kaliteli hizmetleri vererek rekabet ettiğimiz sektörde ön sıralarda yer almaktayız. Hitap ettiğimiz müşteri kitlesi ile verdiğimiz hizmetlerin kalitesini her daim tescillemekteyiz. Firma olarak bize müracaat etmenizde aradaki mali engelleri ortadan kaldırmaktayız. Firmamız üzerine düşeni yaparak tüm hizmetleri sizlere uygun fiyatlar ve kolay ödeme koşulları ile sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR