• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yiğit Koltuk Yıkama

Adres :

Gazi Yakup Satar Caddesi Mamure Mahallesi No: 74/19 Tepebaşı Eskişehir Eskişehir » Tepebaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

oa4668@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 322 43 26

Whatsapp 2:

0 (539) 925 94 49

Whatsapp 3:

0 (542) 322 43 26

Whatsapp 4:

0 (539) 925 94 49

İnsan yaşamı için temiz çevre koşulları büyük önem arz etmektedir. Yaşantımızın büyük bir çoğunluğunu ev ve işyerlerimizde geçirdiğimizden dolayı buralarda var olan eşyalarımızın düzenli olarak temizlenmesi ve temiz çevre oluşturulması gerekmektedir. Özellikle kirlenme potansiyelinin en yükse olduğu koltuk takımları temizlenmelidir. Ancak koltuk takımı, sandalye takımı gibi evden taşıması ve yıkaması zor olan eşyalarınızı yerinde temizlemekteyiz. Yiğit Koltuk Yıkama olarak sizlerin koltuklarını ve diğer eşyalarınızı yıkamaktayız.

Yiğit Koltuk Yıkama Eskişehir ilinin Tepebaşı ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. İşletmemizin bulunduğu yakın çevre konumlarında yer alan evlerinize gelerek sizlerin ihtiyacını gidermekteyiz. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Eskişehir temizlik sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde araç koltukları, koltuk takımları, çekyatlar, yatak ve bazalar, halılar gibi tüm eşyalarınıza yerinde temizlik hizmeti vermekteyiz. Yaptığımız temizlik işlemlerinde kaliteli, sağlığa zararı olmayan malzemeler kullanmaktayız. Hizmetlerimizi son teknoloji temizlik cihazlarımız ile yaprak hızlı bir şekilde sonuç elde etmekteyiz. Bu hizmetlerimizi alanında uzman, tecrübeli, güler yüzlü kişilerle sağlamaktayız.

Eğer sizlerde kaliteli hizmet veren bir temizlik işletmesi arıyorsanız doğru adrestesiniz. Yiğit Koltuk Yıkama ailesi olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR