• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yiğit Oto Yıkama

Adres :

Kavaklı Dere Cad 98/ A İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Önder Ulama

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (539) 420 76 32

Whatsapp 2:

0 (543) 622 46 09

Araç sahipleri için araçlarının önemi oldukça fazla. Hiçbir araç sahibi aracının zarar görmesini istemez. Araçlar belirli aralıklarla ya da ihtiyaç oldukça yıkanmalıdır. Araç temizliği önemlidir. Bu doğrultuda araç yıkama için tercih edilen firma özenle seçilmelidir. Aracın detaylı temizliği yapılırken araç üzerinde herhangi bir hasarın oluşmaması gerekir. Yiğit Oto Yıkama ailesi olarak uzun süredir araç yıkama üzerine hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmet doğrultusunda %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

İstanbul otomotiv sektöründe pek çok firma hizmet veriyoruz. Yiğit Oto Yıkama olarak bizler ise bu sektörün önde gelen isimlerinden oluyoruz. Çalışmalarımızda her zaman doğru ürünler kullanıyor, doğru yöntemlerle araç yıkıyoruz. Bilgi ve birikim sahibi ekibimiz işini özenle ve dikkatle gerçekleştiriyor. Kalite standartları kapsamında verdiğimiz bu hizmet doğrultusunda herhangi bir aksiliğin yaşanmasına müsaade etmiyoruz.

Gün içerisinde müşterilerimiz araçlarınızı bizlere bırakıyor. Aracın detaylı temizliği istek doğrultusunda yapılıyor. Eğer araç sahibi sadece dış yıkama istiyorsa kurulu sistem sayesinde dış yıkamayı kolaylıkla gerçekleştiriyoruz. Firma olarak araç içi detaylı temizliği, far temizliği, cam temizliği gibi farklı alanlarda işlem yapıyoruz.

Yeniliğe ve değişime açık bir ekip olarak kendimizi ve çalışmalarımızı geliştirmeye özen gösteriyoruz. İşimizi severek ve ilgiyle yapıyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına her zaman en doğru çözümleri sunuyoruz. Sektörün güvenilir ismi olarak uygun fiyat aralığında oto yıkama çalışmaları yapıyor, adımızdan güvenle söz ettiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR