• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıka Beni Oto Kuaför

Adres :

Harap Arası Mahallesi Ali Muharrem Civelek İşhanı 105.sokak No: 7 Antakya Hatay Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Saip Karataş

E-Posta Adresi :

saipkaratas1990@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 775 06 31

Whatsapp 2:

0 (530) 775 06 31

Herkes uzun saatler boyunca seyahat ettiği zaman veya kısa süreliğine de olsa temiz, steril, mis gibi kokan bir araçta yolculuk etmekten keyif alır. Bu konforu sağlamak için de araçların düzenli temizliği şarttır. Hatay sınırları içerisindeki en iyi firma olma iddiasında olan yıka beni oto kuaför, ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda.

İç dış detaylı temizlik, pasta cila, seramik kaplama boya koruma, motor temizliği, far parlatma, araç folyo uygulaması, araç film uygulaması, kaput koruması gibi hizmetleri vermekteyiz. Bunun yanı sıra araç aksesuarları ve çeşitleri satışı yapılmaktadır.

Temizlikte hijyen olmazsa olmazımız. Kullandığımız temizlik malzemeleri son derece kaliteli olup, aracınız için gerekli sterilizasyon sağlanmaktadır. Yıkama sonrası aracınızı kontrol ederek memnun kalmadığınız noktaları belirtirseniz, anında telafi edilir. En ince ayrıntısına kadar detaylı temizlik istiyorsanız işin uzmanına geldiniz.

Bizi tercih eden müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlere dayanarak diyebiliriz ki Hatay oto kuaförü denildiği zaman ilk akla gelen seçenek biziz. Çözülmez sandığınız ve uzun süredir baş edemediğiniz; leke, kir, pas gibi sorunlarla kolayca baş edilir ve aracınız en temiz haliyle teslim edilir.

Güven içerisinde aracınızı gönül rahatlığıyla bırakabileceğiniz, işini olabilecek en ciddi şekilde ve titizlikle yapan, güler yüzlü personelimizle hizmetinizdeyiz. Bir kere bizi tercih ettikten sonra eşinize , dostunuza tavsiye etmeyi de ihmal etmeyiniz. Haftanın yedi günü, ihtiyaç duyduğunuz zaman emrinize amadeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR