• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldırım Galvaniz Saç Metal

Adres :

Yeşiloba Mahallesi 2. Sokak No: 7 Seyhan Adana Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Yıldırım

E-Posta Adresi :

yildirimsacc@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 483 53 24

Whatsapp 2:

0 (533) 483 53 24

Yıldırım Galvaniz Saç Metal olarak Adana Seyhan’da hizmet veren firmamız kaliteli ürünleri ve profesyonel çözümleriyle hizmet kalitesini her geçen gün daha ileriye taşıyor. Adana metal sektöründe geniş ürün yelpazemizle birçok farklı alana destek sağlıyoruz.

Firma olarak metali sanata dönüştürüyor, daha konforlu ve daha modern yaşam alanlarının çalışma ortamlarının hazırlanmasına hizmet veriyoruz. İmalattan satışa hizmetimizle ulaşılabilir fiyat avantajları sunuyoruz. Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşterilerimizin beklentilerini hep daha fazlasıyla karşılamaya çalışıyoruz. Söz verdiğimiz zamanda söz verdiğimiz kalitede hizmet standartlarımızla dünya standartlarında çözümler üretiyoruz. Kaliteden ödün vermeden sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Dünya genelindeki gelişmeleri sistemimize entegre ederek bölge haklımızı en üst düzey uygulamalara imza atıyoruz.

Alanında uzman, eğitimli ve deneyimli kadromuz gelişimini her geçen gün sürdürerek devam ediyor. Üstlendiğimiz bütün işlerde birinci sınıf işçilik başarısı gösteriyoruz. Fabrikamızı her zaman birinci sınıf malzemeler ile buluşturuyor, usta işçilikle birlikte üst düzey projeler ortaya çıkarıyoruz. Kaliteyi uygun fiyat avantajıyla buluşturuyoruz.

Galvaniz metal sac, güneş enerjisi malzemeleri imalatı, su ısıtma sistemleri imalatı, galvaniz levha imalatı, topraklama şiridi imalatı, dilme sac imalatı, derin sıvamalık sac imalatı, galvaniz sac üretimi, galvaniz boyalı metal sac imalatı, PVC destek saç imalatı, destek saç satışı, galvaniz metal sac ve daha onlarca farklı hizmeti müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR