• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldız Aras Beauty

Adres :

Barbaros Mah. Ak Zambak Sokak Ataşehir Uphill Towers A Blok/a3 Dükkan İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yıldız Aras

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yildizarasbeauty@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 134 66 36

Whatsapp 2:

0 (533) 818 12 92

Kişisel bakımına dikkat eden ve güzelliğini koruyan insanlarla çalışmaktan zevk alıyoruz. Modern çağın en gözde işi olan güzellik merkezine yepyeni bir bakış açısı getirerek, müşterilerimize kişisel bakımlarında maksimum hijyenle hizmet vermekteyiz. Kolaylıkla randevu alıp gönül rahatlığıyla gelebilir güzelliğinizi uzman ekiplerimizle koruyabilir ve profesyonel destekle kişisel bakımlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Saç bakımından tırnak bakımına kadar her türlü kişisel bakım hizmeti veren güzellik merkezimiz, sizlere tüm imkanlarını sunmakla beraber istediğiniz kişisel bakımınızı özenle yapmaktadır. Güzellik merkezimiz kaş laminasyonu, ipek kirpik, kirpik lifting, protez tırnak, kalıcı oje, cilt bakımı, dermapen, profesyonel makyaj, medikal manikür ve daha birçok hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Güzellik salonumuza geldiğinizde sıranız gelene kadar dinlenme salonumuzda bekleyebilir, beklerken merkezimizin internet, okuma köşesi gibi imkanlarından yararlanabilir sıranız geldiğin de kişisel bakımınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Ataşehir güzellik merkezi sektörün de faaliyet gösteren firmalar arasında önemli bir yerimiz olduğunu biliyor ve bu yere yakışır şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizlerin güzelliği ve kişisel bakımı uzman ekiplerimizin kontrolü altında periyodik olarak takip edilmektedir.

Sürekli kendini geliştiren güzellik merkezimiz müşterilerinin %100 memnuniyetini ön planda tutmakta ve bu başarıyı istikrarla sürdürmektedir. Güzellik merkezimiz yenilikçi ilkesini benimseyen bir firma olmakla beraber kozmetik dünyasını yakında takip ederek sizlere en faydalı ve kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Yıldız Aras Beauty güzellik merkezimiz uzman kadrosuyla sizleri kişisel bakıma ve güzelliğinizi korumaya davet ediyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR