• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldız Elektrik

Adres :

Ahi Mesut Mahallesi 1905 Sokak No: 2/c İç Kapı 32 Altınöz Pasajı Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Kaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ali_kaaya@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 734 54 73

Whatsapp 2:

0 (535) 260 01 52

Whatsapp 3:

0 (533) 354 49 83

Ankara elektronik sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız; uydu ve güvenlik kamerası kurulumu başta olmak üzere elektrik arıza giderme, avize satışı ve montajı, led spot ürünleri satışı vb. gibi oldukça geniş bir faaliyet alanında hizmet sunmaktadır. Firma olarak ticari anlayışımızın temelini yenilikçi ve girişimci bakış açımız oluşturmaktadır. Bu bakış açımız ile müşterilerimizin sorunlarına kesin, hızlı ve güvenli çözümler sunmayı amaçlamaktayız.

Firma olarak sektöre atıldığımız günden bugüne kadar gerek teknik bilgi birikimimiz gerekse müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile güvenilir bir yer edindik. Sadece satış esnasında değil satış sonrası verdiğimiz destek ile her zaman müşterilerimizin yanında olduk. Müşterilerimizin tüm problemlerine sonuç odaklı çözüm önerileri getirdik.

Firma olarak sektördeki başarımızın kaynağı güvenilirliğimiz, dürüstlüğümüz ve koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet anlayışımızdır. Bu anlayışımız ekseninde siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerde en uygun fiyat ve en uygun ödeme koşulları ile hizmet sunmaya çalışıyoruz. Firmamızda her biri kendi alanında deneyimli ve eğitimli bir kadro ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Dolayısıyla teknolojik ürünlerin kurulum ve montajları alanında profesyonel kadromuz tarafından yapılmaktadır.

Faaliyet alanımızdaki tüm teknolojik yeniliklerin ve gelişmelerin yakından takipçisiyiz. Takipçisi olduğumuz yenilikleri faaliyet alanlarımızda uygulayarak müşterilerimizin hizmetine yansıtmaktayız. Yenilikçi ve girişimci ruhumuzu koruyarak daha uzun yıllar siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üreterek hizmet etmek en büyük hedefimizdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR