• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldız Harita Mühendislik

Adres :

Çekmece Mah. 103. Sok. Su Apt. No: 1/b Hatay

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yıldız Para

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 278 24 19

Whatsapp 2:

0 (534) 514 24 11

Yıldız Harita Mühendislik işletmemiz, kendi sektöründe oldukça yetkin ve başarılı seviyede hizmetleri ile öne çıkmakta ve sektör içerisindeki hizmetlerine de birmilyonnokta.com web sitesi üyesi olarak devam etmektedir. Hatay Defne harita mühendislik işleri alanında oldukça nitelikli ve etkin düzeyde hizmetleri ile tanınmakta olan markamız, birinci sınıf kalitede ve oldukça uygun fiyatlı harita mühendislik çalışmaları ile öne çıkmaktadır. Söz konusu işletmemiz; harita yapım hizmetleri, kroki hazırlama çalışmaları, tespit tutanağı hazırlama, aplikasyon krokisi hazırlama, cins değişikliği işlemleri ve röperli kroki hazırlama işleri ile öne çıkmaktadır.

Hatay ili Defne ilçesinde yer alan genel şube merkezi ile kendi sektöründe en çok tercih edilen markalar arasında bulunmakta olan Yıldız Harita Mühendislik firmamız, uluslararası düzeyde genel hizmet ve kalite standartlarına da sahip olması ile öne çıkmaktadır. Pek değerli müşterilerinin memnuniyeti kapsamında en popüler işletmelerin başında gelmekte olan markamız, oldukça modernize ve yenilikçi seviyede temel mühendislik çalışmalarına da kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

Harita mühendislik hizmetleri kapsamında kendi sektöründe en çok tercih edilen işletmelerin başında yer alan Yıldız Harita Mühendislik markamız, pek çok çeşitli iletişim yollarını da işletme çatısı altında ihtiva etmektedir. Gün içerisinde söz konusu firmamızın envaiçeşit teknik hizmetlerine; işletme internet web sitemiz, firma GSM telefon numaramız veya genel şube merkezimiz aracılığı ile direkt olarak erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR