• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldız Makina

Adres :

Toptan Manifaturacılar Çarşısı Bağra Sokak Nimaz İş Hanı B2 No: 19 Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serdar Dönmez

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (542) 436 70 43

Konya makine sektöründe çalışmalarına devam etmekte olan Yıldız Makine birmilyonnokta.com sitesine üye olmaktan dolayı mutluluk duyuyor. Tüketim çılgınlığının yaşandığı günümüzde insanlar artık bozulan aletlerini onarmak yerine yenisini almayı tercih ediyor. Zaman zaman alışkanlıklar bazen de yanlış tamirden dolayı insanlar yeni ürünlere yönelmektedir. Biz Yıldız Makine olarak dikiş makineleri tamiri noktasında müşterilerimize bu alışkanlıktan vazgeçmelerini sağlayacak bir yol izlemeyi düşünüyoruz. Bize gelen makineler çöp olmayacak tıpkı ilk hali gibi çalışan sıfır bir dikiş makinesi halini alacak. Bunu size firma olarak sağlamak için çalışmaktayız.

Yıldız Makine olarak bozuk olarak bize getirdiğiniz her bir eşya için yüzde yüze yakın bir tamir garantisi veriyoruz. Hasarlı makinemizdeki bozuk parçaların tespiti sonrasında bu parçaların temini ve son olarak da tamir konusunda en doğru adreste en iyi hizmeti vermekteyiz. Firma olarak hizmetlerimiz sadece bozuk parça tamiri ile sınırlı değildir. Dükkanımızda tekstil sektörünün ve dikiş yapan ev hanımlarının vazgeçilmezi bir çok markaya ait her türlü dikiş makinesinin satışı da yapılmaktadır. Yine tekstil sektöründe profesyonel olarak kullanılan endüstriyel ütülerin satışı ve tamiri de yapılmaktadır.

Firma olarak müşteri memnuniyetini önemsiyor, bize gelen her misafirimize en doğru seçeneği sunmak için çalışıyoruz. En uygun fiyatı vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Bize ulaşmanız ve kaliteli hizmetimizden istifade etmeniz için her türlü kolaylığı sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR