• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldız Seramik

Adres :

Tekirdağ Çorlu Tekirdağ » Çorlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sait Yıldız - Caner Yıldız

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 162 11 42

Whatsapp 2:

0 (534) 989 78 97

Mutfak, lavabo ve banyo gibi alanlarda fayans temel dekorasyon malzemelerinden birini sağlamaktadır. Çok uzun yıllardır kullanılan fayans ve seramik gibi ürünler bilhassa mutfaklarda duvar kaplama işlemleri için tercih edilmektedir. Benzer şekilde banyo ve tuvalet gibi alanlarda da duvar kaplamaya katkı sağlamaktadır.

iç dekorasyonsektöründe gerçekleştirdiğimiz hizmetler ile yapılarda nitelikli bir etki oluşturuyoruz. Bu amaç ile fayans döşeme, seramik kaplama, taş dekorasyon, iç dekorasyon, dış dekorasyon,mutfak tezgahı ve eski fayans tamiri gibi her işlemi gerçekleştiriyoruz.

Firmamızın sağladığı bu hizmetlerin her birinde öncelikle uygun malzeme seçimi ve yeterli ürün miktarı temin edilmesi önem arz etmektedir. Bu sayede yapılan uygulama birebir yerine uygun ve kaliteli bir sonuç oluşturabilir. Ayrıca uygulama için talep edilen malzemeler konusunda ürün kalitesi ve fiyatları da değişiklik oluşturabilir.

Evinizde veya çalışma alanlarınızda mutfak, banyo, tuvalet ve zemin çalışmaları için firmamıza ulaşarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız talebinize karşılık olarak öncelikle yerinde inceleme gerçekleştirir ve hizmet sistemini belirler. Sonrasında planlanan uygulama, istenilen malzemeler, uygun bütçe seçenekleri ve kısa süreli işlem gibi bir avantaj ile sonuca ulaştırılır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR