• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldız Teknik Servis

Adres :

Malatya Cevherizade Mahallesi Özden Sokak No 21 Merkez Malatya Malatya » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Kubat

E-Posta Adresi :

yildizteknik44@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 303 62 65

Whatsapp 2:

0 (535) 303 62 65

Malatya’nın Merkez ilçesinde faaliyet göstermekte olan Yıldız Teknik Servis firması olarak bizler evlerde, ofis benzeri işyerlerinde kullanılan her türlü beyaz eşya ürünü için teknik servis desteği vermeye devam ediyoruz. Elektronik akşamlardan oluşan bu eşyaların zaman içerisinde farklı arızalar vererek işlevselliğinin bozulması sonrasında yaşanan aksamalar ve sorunları önlemeye yönelik olarak en kısa sürede söz konusu ürünlerin tekrar kullanılabilir hale gelmesini sağlıyoruz. Alanında deneyimli olmayan kişiler tarafından verilen teknik servis hizmetleri sonrasında beyaz eşya ürünlerinin zaman içinde daha da düzenden çıkan ürünler haline gelmesinin bilincinde bir firma olarak bizler Malatya teknik servis sektöründe bu yönden büyük bir açığı kapatarak hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz.

Teknik servislerin en çok şikayet edilen noktalarından servis ücretleri konusunda siz değerli müşterilerimizin hiçbir endişe duymadan beyaz eşya servis desteklerini alabileceğini sağlayan firmamızda kesintisiz servis desteğimiz sayesinde en güvenilir servis hizmetini sizlerle buluşturuyoruz.

Personelimizin her birinin kendi alanında sahip olduğu deneyimler sayesinde buzdolaplarından çamaşır makinelerine, bulaşık makinelerinden ütülere ve saç kurutma makinelerine kadar tüm elektronik ev eşyaları için gerekli servis hizmetlini sizlere sunabiliyoruz. Beyaz eşya alanında önde gelen pek çok markaya tek bir noktadan hizmet verebilen deneyimli bir firma olarak bizler yeni çıkan modeller konusunda da kendimizi geliştirerek sizlerin karşılaşabileceği yeni sorunlar karşısında da sahip olduğumuz bilgi birikimle sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR