• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldız Ticaret

Adres :

Güllük Mah. Adnan Menderes Caddesi Türkoğlu Apt. No: 16/a Muğla » Milas

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eyüp Topal

E-Posta Adresi :

eyuptopal_48@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 391 96 21

Yılları aşkın bir süreden bu yana hizmet verdiğimiz alanda sahip olduğumuz başarılara yenilerini ekleyerek çalışma hayatımıza devam ediyoruz. Başta damacana su satışı olmak üzere, tüp ve odun satışları sayesinde rakiplerimizi geride bırakarak müşterimize kusursuz hizmet ve çeşitlilik sunuyoruz. Muğla damacana su sektöründe sizlere her zaman hızlı ve doğru hizmet vermenin haklı mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Yıldız Ticaret ailesi olarak öncelikle çalışma kuralımız her zaman disiplin, hız ve memnuniyet üzerine kurulmuş durumdadır. Bu sayede sizlere her zaman ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri en doğru ve kusursuz şekilde sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Firma olarak öncelikli olan bir diğer amacımız ise sizlerin her zaman mutlu ve aldığı hizmetten memnuniyet duyan müşteriler konumuna getirmektir.

Firmamızdan sipariş verdiğiniz her bir ürünü en kısa süre içinde adresinize getirmek için tüm çalışma arkadaşlarımızla son derece koordineli ve uyumlu bir şekilde çalışıyoruz. Bu şekilde hiçbir zaman kalite anlayışından ödün vermeden çalışmalarımızı ilerletiyoruz. Hizmet verdiğimiz bu alanda yaptığımız kaliteli çalışmalar sayesinde diğer işletmelere de bir örnek teşkil edebilmeyi hedefliyoruz.

Yıldız Ticaret ailesi olarak müşterimizin aldığı hizmetten memnuniyet duyması bizim için çok önemlidir. Bu memnuniyeti sağlamak adına hizmet verilen alan her ne olursa olsun her zaman hızlı, doğru ve güler yüzlü hizmet sunarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sizler de işletmemizden herhangi bir sipariş vermek için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR