• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldız Yapı Dekorasyon

Adres :

Demokrasi Mah. 2245 Sok. No : 2 Kayseri » Melikgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Yıldız

E-Posta Adresi :

mrt3823@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 241 38 23

Günümüzün önemli sektörlerinden biri haline gelen Yıldız Yapı Dekorasyon birmilyonnokta.com un üyesidir. Artan inşaat yatırımlarına paralel olarak artık mekanların dekorasyonuna da ilgi artmıştır. Kayseri iç dekorasyon firmalarından olan firmamız da iç dekorasyon konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Duvar kağıdı, kartonpiyer, yağlı boya, gergi tavan, alçı ve sıva işleri firmamız tarafından verilen hizmetlerdir.

Gergi tavan son zamanlarda çok popüler olmuştur. Genellikle bina girişlerine, koridorlara, salonlara ve yatak odalarına uygulanmaktadırlar. Gergi tavan ısı ve ses yalıtım özelliği olan yanmaz bir maddeden üretilmektedir. Firmamız gergi tavan modelleri konusunda zengin çeşitliliğe sahiptir. Alçıpan asma tavanlar da yine günümüzde pek çok müşterinin beğenerek evinde kullandığı tavan modellerindendir. Büyük mekanların da alçı sıva işleri konusunda müşterilerimize destek vermekteyiz. Bir de izolasyon hizmetimiz bulunmaktadır; ses ve ısı izolasyonu konusunda da başarılı çalışmalar yapmaktayız.

Firmamız çalışanları tecrübeli ve işle ilgili tüm donanıma sahip kişiler arasından seçilmektedir. Hizmetlerimizi sunmak üzere gelişen teknolojiyi ve modayı takip ederek modern tasarımlar üretmekteyiz. Kaliteli hizmet ve dolayısıyla müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli gayemizdir. Müşterilerimizin hayal ettiği, tasarladığı ve görüp beğendiği tasarımları yapmak üzere planlar yapar, müşterilerimize özenle sunarız. Müşterilerimiz beğenirse çalışmaya başlarız. Uygun fiyat politikamızla müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi hedefleyen firmamız hızlı çözümleriyle de başarılı bir grafik çizmektedir. Bizi irtibat numaralarımızdan arayarak bilgi alabilir, firmamızı ziyaret ederek kataloglarımızı inceleyebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR