• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yılmaz Koltuk Yıkama

Adres :

- Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Yılmaz

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 437 08 38

Koltuk yıkama sektöründe hizmet veren ve sektörün en önemli isimlerinden olmayı başaran Yılmaz Koltuk yıkama birmilyonnokta.com üyesidir. Koltuklar, evlerin olmazsa olmaz eşyalarının başında gelmektedir. Sürekli kullanılmaları sebebiyle temizlenmesi gerekse de evde yapılan temizleme işlemleri yeterli gelmemekte hatta koltuk silme işlemi, koltuğu daha hijyenik hale getirmek bir yana kirlerin daha derine işlemesine ve çeşitli hastalıklara neden olabilmektedir.

Koltukları silmek, toz tutan kumaşlarda yaşayan mayt adı verilen mikropların temizlenmesi için yeterli değildir. Bu mikroplar kirle beslenir ve koltuk silme işlemi sonrasında yeterli hijyen sağlanamadığı için koltuklarda yaşamlarını sürdürürler. Yeterli temizliğin sağlanması ve sizlere güvenilir ve sağlıklı hizmetin sunulması için uygun cihazlar kullanan işletmemiz sizlere derin temizlik vaat etmektedir.

Günlük hayatta en sık kullanılan eşyalardan biri olan koltuklar işlevsellik ve estetik görünümleriyle dikkat çekmektedir. Bu estetik görünümlerin korunması ve koltukların kirlerden ve maytlardan arındırılması noktasında derinlemesine temizlik sunan işletmemiz lekeleri daha hızlı ve kolay biçimde çıkarmak için devirli makineler kullanmakta yüksek buhar ve emiş gücüyle kumaşın yıpranmasının önüne geçmektedir.

Koltuk yıkama makinelerinin en son teknolojiye sahip olması yıkama sonrası lekelenme işlemini ortadan kaldırmaktadır. Vakumlama gücünün yüksek olması koltuğun daha hijyenik olmasına ve hızla kurumasına olanak vermektedir. Tecrübeli ve alanında uzman ekiplerimizin varlığıyla başarımızı korumanın ve sizlere sunacağımız hizmetin uzun vadeli olması için çalışmaktayız.

Gereken itina ve hassasiyetin sağlanmasıyla müşteri beklentilerinin en ince ayrıntısıyla karşılanmasını amaçlayan Denizli koltuk yıkama işletmemizde kullanılan metotlar bizi rakip firmaların önüne geçirmektedir. Müşteri odaklı çalışma, kusursuz hizmet adına gerekli ortam oluşturulmakta yaşam kalitesinin artırılması için çalışılmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR