• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yılmaz Temizlik Hizmetleri

Adres :

Zafer Mahallesi 800 Sokak No: 20 Daire 37 Gaziemir/ İzmir İzmir » Gaziemir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yılmaz Öntürk

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

harunozturk5588@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 353 70 03

İzmir Halı Yıkama sektöründe ev, işyeri, apartman ve sitelerin temizliğini, deneyimli personel kadromuz ve yeterli ekipmanlarımızla en doğru şekilde ve en uygun fiyat seçeneği ile sizlerle buluşturuyoruz. Bu alanda edindiğimiz tecrübeler ve sahip olduğumuz kadromuz ile işimizi profesyonel olarak yapmaktayız. Bu zamana kadar yer aldığımız ve halen devam etmekte olan projelerde, müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin doğurduğu memnuniyet ile işimizi doğru yaptığımızı kanıtlamış bir firmayız. Bununla da yetinmeyip kendimizi geliştirmek ve hizmet kalitemizi arttırabilmek için sektörü yakından takip etmekte ve gelişime açık bir anlayışla yolumuza devam etmekteyiz.

Yaşam alanlarınızın detaylı temizliği için bizlerle irtibata geçtiğinizde, en uygun fiyat seçeneği ile gözünüz arkada kalmadan temizliğin, hijyenin ve kaliteli hizmetin keyfini yaşayacaksınız. Yılmaz Temizlik Hizmetleri olarak İzmir genelinde verdiğimiz temizlik hizmetleri ile sektörün en tercih edilen firmaları arasında bulunmaktayız. Müşteri memnuniyeti konusunda daima elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Bu anlamda müşterilerimiz ile doğru bir iletişim kurmayı ve onların görüş ve önerilerini alarak daha iyiye ulaşmayı hedef edinmekteyiz.

Her alanda hizmet kalitesinin artmasında, uzmanlaşmanın en önemli faktör olunduğu gerçeğinden hareketle, işinde uzmanlaşmış personelimizin kendilerini geliştirmeleri için belirli periyotlarda gerekli eğitimler verilmektedir. Lider personelimiz tarafından temizlik ekibimizin yaptığı işlerin yerinde denetimleri ve kontrolü yapılmakta; bu şekilde hizmetin en doğru ve detaylı şekilde yerine getirilmesi sağlanmaktadır. Profesyonel bir ekip tarafından hijyen faktörünün ön planda tutulduğu, üstelik uygun fiyat ayrıcalığı ile temizlik hizmeti almak istiyorsanız, bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR