• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yılmazoğlu Et Center

Adres :

Fevzi Çakmak Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No: 23 Pendik İstanbul İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Yılmaz

E-Posta Adresi :

yilmazogluetcenter@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 704 31 47

Whatsapp 2:

0 (532) 704 31 47

Sofraların vazgeçilmez parçalarından biri olan ve beslenmenin temel öğelerinden biri haline gelmiş olan et, her zaman sağlıklı ve farklı seçeneklerle tüketilmelidir. Tüketimi doğru bir şekilde gerçekleştirmek için hayvancılık ve et ürünleri sektöründe doğru hizmetler veren işletmelerden sağlıklı ürünlere ulaşarak satın alım gerçekleştirilmelidir. Hem ev ortamında hem de işletme ortamında iyi et ürünlerine ulaşabilmek için doğru işletme seçilmelidir. Bu konuda İstanbul Pendik ilçesinde Yılmazoğlu Et Center olarak sizlere aradığınız tüm et ürünlerini sağlıklı, güvenilir ve kaliteli bir yapı ile sunuyoruz.

Yılmazoğlu Et Center işletmesi olarak İstanbul hayvancılık sektöründe bilinen en köklü işletmelerden biri olmamız sayesinde kalitemizi mutlak olarak koruyoruz. Korunan ve sürdürülen bu kalite sayesinde sizlere onlarca farklı et çeşidi ile yılın 365 günü hizmet veriyoruz.

İşletmemiz sayesinde ulaşabileceğiniz farklı et ürünleri kilo ile veya toptan satın alma uygun şekilde sunulmaktadır. Hatta kurban kesimi yerine sahip olduğumuz için uygun fiyatlı kurbanlık, küçükbaş kurbanlık ve adaklık hayvan kesimleri gibi hizmetler sağlanmaktadır. Küçükbaş etleri, büyükbaş etleri ve tavuk ürünleri satışı gerçekleştirmek için helal kesim ile birlikte onlarca farklı çeşidi direkt olarak sizlere kilo ile sunuyoruz.

İşletmemiz üzerinde kıyma veya kuşbaşı çeşitleri ile birlikte dana eti, kuzu eti ve tavuk eti çeşitleri bulabiliyorsunuz. Kebaplık, ızgaralık, yemeklik, toplu yemek hazırlığı veya günlük tüketim için et ürünlerini tamamen sağlıklı, uygun fiyatlı ve güvenilir bir şekilde işletmemizden temin edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR