• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yörük Kızı Semra'nın Yeri

Adres :

Yüksek Harman Caddesi Hayat Ağacı Apartmanı Altı No: 11 / B Mersin » Mezitli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Semra Varışlı

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 405 43 00

Mersin’in Mezitli semtinde hizmet veren Yörük Kızı Semra’nın Yeri, birmilyonnokta.com üyesidir. Gıda işletmesi olarak hizmet veren işyerimiz, doğal ve organik ürün yelpazesiyle satış yapan bir işletme özelliğindedir. Yörük, sürekli göç eden yaşam tarzını seçmiş Türk Halklarına denir. Bu sözcük, Anadolu'da yayla hayatını benimsemiş Türkmen aşiretleri için de kullanılır. Anadolu halkının çok önemli nüfus yoğunluğunu oluşturan Yörükler, Balkanlardaki Türkler içinde de çok sayıda bulunmaktadır. Bugün ise; Yörük halkının çoğunluğunun Bulgaristan, Yunanistan ve Kuzey Makedonya'nın dağ köylerinde yaşadıkları söylenmektedir. Yörük kültürü, yayla kültürü ile bağdaşmaktadır.

Mersin gıda alışveriş sektöründe Yörük kültürü ile yoğurulmuş, büyümüş bir tecrübeye sahip olan işletme kurucumuz yılların deneyimi ile size nefis doğal ürünler sunmaktadır. Anadolu’nun temiz havasına sahip dağlarında yetişen ürünlerle harmanlanarak hazırlanmış gıdalar, sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Bizler, doğal ve sağlıklı ürünlerle büyümüş bir topluluğun parçasıyız. Bu nedenle bir insanın en temel hakkı, doğal ve organik gıdaya ulaşma hakkıdır diyoruz. Ve bu anlayışla her biri özenle ve yılların tecrübesiyle oluşturulmuş doğal gıdaları yayladan kapınıza getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Çocuklarımızı sağlıklı ve doğal ürünlerle büyütmeliyiz ki gelecekte de sağlıklı bireyler olsunlar. İşte bu yüzden el emeğiyle yapılmış zeytin, peynir ve reçel çeşitleri ile kahvaltılık ürünlerin satışını yapıyoruz. Yayladan gelen doğal ve sağlıklı ballarımız ile kahvaltılarınız keyifli bir hale gelecektir. Yine kendi bünyemizde usta ellerle yapılan yufka ekmek ve gözleme çeşitlerimiz mevcuttur. Anadolu’nun yaylalarında yetişmiş çeşitliliğe sahip otlarından oluşan baharatlar ile yaptığınız yemekler sofralarınıza ayrı bir lezzet katacaktır.

Bizler, iyi bir iş yapmanın verdiği mutlulukla sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz. Kirlenen dünyada sağlıklı ürünlere ulaşmanız için azami gayret göstermeye uğraşacağız. Mersin dışında oturuyor olsanız bile ürünlerimizi bir telefonla size ulaştırabiliyoruz. Sağlıkla kalın!

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR