• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yörük Kızı Tatlı Ve Su Böreği İmalatı

Adres :

Adalet Mah. 1. Cami Sok. No: 5 Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Binnaz Konuk

E-Posta Adresi :

yorukkizi16@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 678 82 15

Whatsapp 2:

0 (532) 678 82 15

Whatsapp 3:

0 (552) 586 25 11

Tatlı ve börek çeşitleriyle hizmet veren Yörük Kızı Tatlı ve Su Böreği İmalatı birmilyonnokta.com üyesidir. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde sizlere nitelikli hizmetler sunmaktayız. Firmamız sizlerin memnuniyetini ve güvenini ön planda tutan bir anlayışla hizmetlerini ulaştırmaktadır. Geleneksel tatlarımızı sizlere en lezzetli haliyle sunuyoruz.

Usta ellerden çıkan bu lezzetleri sizlerle buluşturuyoruz. Sizlere sağlıklı ve kaliteli malzemeler kullanarak en hijyenik koşullarda hazırladığımız tatlı çeşitlerimiz ve böreklerimizle hizmet veriyoruz.

Bursa pasta ve pastane sektöründe sizlerin talep ve beklentilerine en ideal şekilde karşılık veriyoruz. Ticari kaygıdan uzak nitelikli hizmetlerimizle sizlerle buluşuyoruz. Yıllardır kesintisiz bir şekilde sizlere lezzetlerimizi ulaştırıyoruz. Kurulduğumuz ilk günden beri giderek genişleyen müşteri kitlesiyle verdiğimiz hizmetlerin kalitesini tescilliyoruz. Damak tadınıza hitap eden tatlılarımız ve böreklerimizle sizlerin hizmetindeyiz. Sizlere sunduğumuz hizmetleri faaliyet gösterdiğimiz ilk günden beri daha da geliştirerek sunmaya gayret gösterdik.

Faaliyet gösterdiğimiz ilimizde verdiğimiz hizmetlerin bir neticesi olarak önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Rekabet ettiğimiz sektörde adımızdan ve lezzetlerimizden çokça söz ettirmekteyiz. Baklava çeşitleri, künefe, su böreği başta olmak üzere pek çok lezzeti sizlerle buluşturmaktayız. Hem sağlığınızı hem de damak tadınızı dikkate alarak yaptığımız lezzetlerimizle hizmetinizdeyiz. Sizlere sunduğumuz bu lezzetleri bütçenize hitap eden uygun fiyatlarla sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini ilke edinerek bize ulaşmanız için ardaki engelleri kaldıran hizmetlerimizle her daim sizlerin yanında olduk ve olmaya da devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR