• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ysf Home Outlet

Adres :

Hürriyet Mah. Cumhuriyet Cad. 159 Sok. No: 2 İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Kanlı

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 517 27 12

Whatsapp 2:

0 (537) 746 19 66

Ysf Home Outlet olarak deforme olmayan ve uzun ömürlü kullanabileceğiniz ürünleri hizmetinize sunarak sizlere sağlam bir hizmet vermek adına birmilyonnokta.com üyesi olarak büyük bir emek harcıyoruz. Nevresim takımları, bornoz takımı, uyku setleri, yatak örtüsü, çeyizlik eşya satışı, yastık kılıfları gibi birçok ürünü sizlere sunuyor ve satışını yaparak memnuniyetinizi kazanmayı hedeflediğimiz için ne yapılması gerektiği konusunda oldukça titiz davranıyor. Ürünlerin kullanışlı olmasının oldukça önemsiyoruz ve sizlerin memnuniyetini oldukça önemsiyoruz.

İstanbul tekstil giyim alanında hizmet veriyoruz ve fark yaratmak adına hemen sizleri işletmemize davet ediyoruz. Bazı ürünler ufak manevralar sonucu hemen zora gelmeden yırtılabiliyor. En küçük harekette bu sorunu yaşamanız demek ürünüz kalitesiz olduğunu gösteren bir delil demektir. Ya da deforme olması çok kısa zaman alırsa yine bu da bir kalitesizliktir. Onun için bunlara dikkat etmeniz oldukça önemli konulardır.

Ekip olarak ilerliyoruz ve sorunlarımızı hep beraber çözüyor ve bu şekilde ilerleyerek daha da hızlı büyüyeceğimizi oldukça iyi bir şekilde biliyoruz. Bu düşünce yapısıyla daha da ivmeli bir yolun gerekliliklerini her an atak bir şekilde gerçekleştiriyor ve bu ruhun bozulmasını istemediğimiz için bu standartlardan şaşmamayı ilke edinmiş bulunuyoruz. Hemen bizimle iletişime geçerek istediğiniz ürünler hakkında stok bilgisi alabilir ve bu bilgi nezdinde birçok ürünü rahat bir şekilde bizlerden temin etme konusunda sağlıklı bir yol almış olursunuz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR