• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Y&t Kuaför Ve Güzellik Salonu

Adres :

Kale Mah.fevzi Çakmak Caddesi No: 2/1 Kat: 2 Daire: 4 Kestel / Bursa ( Meydan Taksi Durağı Karşısı Vays Döner ve Okan Usta Üstü ) Bursa » Kestel

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuğçe Karabulut - Yeliz Karabulut

E-Posta Adresi :

tugceekarabulut123@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 998 36 90

Nişan başı modelleri, bay bayan lazer epilasyon, gelin başı yapımı, cilt bakım merkezi, saç tasarım merkezi, cilt leke tedavisi ve epilasyon salonu olarak çalışan firmamız sizlere mükemmel hizmet sunabilmek için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Bir güzellik merkezinden daha fazlasını sizlere sunmaya çalışan firmamızda aradığınız hizmeti kolayca ve üstün kalitede bulabileceksiniz. Diğer taraftan firmamız sizler için bütçenize uygun seçenekler de sunmaya çalışmaktadır. Sizler için sunduğumuz özel kampanyalar sayesinde sizler de firmamızda kendi bütçenize uygun olarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bursa güzellik merkezi olarak özveri ile çalışmalarını sürdüren firmamız her geçen gün yeni uygulamalardan haberdar olmaktadır. Yeni uygulamalar hakkında sizlere fikir vermek ve daha kapsamlı hizmeti sizlere mükemmel bir şekilde sağlayabilmek bizler için oldukça önemli hizmetler arasındadır.

Web sitemizden ve telefon numaralarımızdan bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz. Güvenilir ve dürüst hizmetlerimizden kolayca faydalanabilirsiniz. Yılbaşlarına özel kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz. Daha güzel görünebilmek firmamız sayesinde daha kolay ve daha hesaplı olabilmektedir. Bugün bulunduğumuz yerle bizler müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilen bir merkez olma özelliğine kavuşmuş bulunuyoruz. Firmamızda çalışan yetenekli elemanlarımız, sizlere daha profesyonel hizmet sunabilmek için elinden geleni yapmaktadırlar. Bir telefon kadar uzağınızda olan firmamıza kolayca ulaşabilirsiniz ve merak ettiğiniz sorularınızı müşteri temsilcilerimize sorabilirsiniz. Her zaman en iyi, en mükemmel olabilmek ve daha farklı olabilmek için elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR