• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yüce Döşeme

Adres :

Esenyurt Mah Sakarya Caddesi Hanedan Sk No: 3 Melikgazi Kayseri Kayseri » Melikgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yaşar Yüce-ahmet Yüce

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 374 88 81

Yüce Döşeme olarak koltuk ve kanepe gibi eşyalarınızın yeni bir görüntü kazanmasını sağlıyoruz. Koltuklar, sandalyeler veya kanepeler evlerde ya da ofis gibi işyerlerinde yoğun şekilde kullanılır. Rahat olması, kullanışlı mobilya seçenekleri olması ve benzeri pek çok sebeple tercih edilen bu eşyalar kullanım yoğunluğuna bağlı olarak eskiyip yıpranabilmektedir. Bu mobilya seçeneklerinin maliyetleri düşünüldüğünde değiştirip yenisini almak çok mümkün olmayacaktır. Eskimiş, döşemeleri yıpranmış olan koltuk ve diğer mobilya seçenekleriniz için döşeme değiştirme işlemi en ideal çözüm olarak görülmektedir. Firma olarak sizlere eskimiş ya da yıpranmış mobilyalarınızın döşemelerini değiştirmek için hizmet sunuyoruz. Her türlü koltuk ve sandalye döşeme seçeneğini bulabileceğiniz firmamızdan istediğiniz ürünü seçerek koltuklarınıza uygulanmasını sağlayabilirsiniz.

Kayseri koltuk döşeme sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız sizler için en kaliteli ürünleri profesyonel işçilik ile sunmaktadır. Birbirinden güzel ve farklı döşeme seçenekleri arasında seçiminizi yaparak koltuklarınızın yüzlerinin değiştirilmesini sağlayabilirsiniz. Seçtiğiniz döşeme ürünleri sağlam ve güzel şekilde koltuklarınıza uygulanacaktır. Yenilenmiş olan koltuklarınız yeni gibi olarak size teslim edilecektir. Koltuklarınız tekli, çiftli ya da üçlü olması fark etmeden yenileme işlemi yapılabilmektedir. Sandalyeleriniz için de yine döşeme yenileme hizmeti verilmektedir.

Koltuk döşeme değişim işleminin yanı sıra şark köşesi tasarımlarımızı sizler için sunuyoruz. Balkonlar, mutfaklar ya da diğer odalar için kullanabileceğiniz şark köşesi ürünlerimiz kendi imalatımızdır. Ayrıca istediğiniz özelliklerde şark köşesi ve koltuk takımı üretimi hizmeti de vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR