• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yücel Sanayi Bıçakları

Adres :

Yenidoğan Mahallesi Uluyol Caddesi Muhtarbey Sanayi Sitesi No: 22/28 İstanbul » Bayrampaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yücel Yeşilsu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yucelsanayibicaklari@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 631 83 89

Firmamız bıçak sektöründe oldukça deneyimli olması dolayısıyla büyük talep görmektedir. İstanbul/ Bayrampaşa’ da bulunan firmamız siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli ve en sağlam ürünleri üretmek için büyük çaba sarf etmektedir. Bıçağın her halini sizlere sunan Yücel Sanayi Bıçakçılık sizleri memnun etmektedir. Firmamız sizler için birçok bıçak çeşitleri sunmaktadır. Bunlar; ambalaj bıçakları, paketleme bıçakları, sanayi bıçakları, makine bıçakları ile birçok alanda kullanabileceğiniz türlerdir.

Kuruluşumuz yenilikçilik, değişim ve gelişime açık, müşteri odaklılık, müşterilerimizin ekonomik menfaatlerini dikkate alan ve rekabetçi dengeyi gözeterek adımlarını hızlandıran bir satış- pazarlama firmasıdır. Yetişmiş insan kaynağımız ile profesyonel çalışma arkadaşlarımız sektörel ihtiyacı doğru anlayarak, gerekli sayılarda üretim yapan ve müşteri memnuniyetin ön planda tutan bir firmadır.

İlk bulunduğumuz bölgeyi doyuran sonrasında Türkiye’ nin her yerinden siparişi kabul eden firmamız gün geçtikçe başarılarına yenisini eklemektedir. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde kaynaklarını etkin ve verimli kullanan, bulunduğumuz sektörün öncü kuruşları ile işbirliği halinde olan, en güvenilir marka adını taşıyan firmamız, sağlıklı ve güvenilir içerin ve ürünler üretmektedir.

Tüm müşterilerle ilişkilerimizi samimiyet, doğruluk ve karşılıklı güven etrafında kurarız. Her anlamda ülkesine katkıda bulunmaktan büyük bir memnuniyet duyarız. Eğer ki bıçak ve türlerine ihtiyacınız olursa bizlere ulaşabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR