• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yügehan Bilişim

Adres :

Merkez Mahallesi Atatürk Caddesi No: 32 İstanbul » Güngören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yügehan Demirci

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yugehanbilisim@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 832 54 76

Whatsapp 2:

0 (530) 300 54 76

Günümüzde her alanda kullandığımız elektronik aletler, zaman içinde farklı bakımlara ihtiyaç duyabilir. Özellikle de sıklıkla elimizin altında bulundurduğumuz cep telefonu ve tablet gibi cihazlar belli süreden sonra parça değişimine gerek duyabilir. Biz Yügehan Bilişim olarak, bu tür cihazlara gereken bakım ve onarım hizmetlerini veriyoruz. Sektörde her zaman kaliteli ve doğru hizmetler vermeyi amaçlıyoruz.

İstanbul elektronik sektöründe, rakip firmalardan işletmemizi ayıran en temel nokta, işimize değer veren prensibimizden kaynaklanır. Bu sayede, bizden hizmet almak isteyen her müşterimize aynı kalite standartlarında hizmet sunuyoruz. Sektörde diğer firmalara da bu ilkeler doğrultusunda örnek bir işletme olmayı hedefliyoruz.

Alanında profesyonel ve deneyimli çalışanlarımız sayesinde birçok farklı hizmeti sizlerle buluşturuyoruz. Tablet tamirinden, telefon tamirine, dizüstü bilgisayar tamirinden lcd televizyon tamirine kadar birçok farklı cihaz için onarım hizmeti sunuyoruz. Bunun yanı sıra farklı cihazlar ile uyumlu olarak kullandığımız yedek parçalarımız orjinal ve güvenilirdir. Sizlere sunduğumuz her hizmette doğru ve nitelikli ürün kullanarak ilerlemeye devam ediyoruz.

Yügehan Bilişim ailesi olarak, öncelikli amacımız siz değerli müşterilerimize kaliteli ve nitelikli hizmetler sunmaktır. Sunduğumuz bu hizmetler doğrultusunda her zaman sizlerin memnuniyetini göz önünde bulundurarak görev yapıyoruz. Sizler de elektronik aletleriniz için güvenli, hızlı ve profesyonel hizmetler üretecek bir işletmeden hizmet almak isterseniz, size memnuniyetle yardımcı olacağız. Detaylı bilgi almak için işletmemizle irtibata geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR